پښتو     |     English

این صفحه حاوی منابع زیر برای یافتن پلباس و پاپوش برای اطفال تان در ایالت واشنگتن است

Baby Clothing and Shoes

چگونه برای کودک خود لباس و کفش تهیه کنیم؟
برای منابع بیشتر، Clothing and Shoes Assistance را بررسی کنید.

چیزی نخرید

برنامه “چیزی نخرید” اعضای یک محل را برای مبادله انواع مختلف اجناس به طور رایگان به هم ارتباط میدهد. یک حساب فیسبوک برای شرکت در گروه محلی شما لازم است. برای ایجاد حساب در فیسبوک باید نام، ایمیل یا شماره تلفن، تاریخ تولد و جنسیت خود را وارد کنید.

زمانیکه یک حساب کاربری در فیس بوک برای خود ساختید، می توانید به عضویت گروه «چیزی نخرید» اجتماع محلی خود بپیوندید. برای یافتن گروه‌هایی که در شهر شما فعال هستند، به لینک بالا مراجعه کنید. برای یافتن آسانتر شهر یا محله خود، CTRL + F را روی صفحه کیبورد خود فشار دهید و نام منطقه خود را در چوکات جستجویی که ظاهر می شود تایپ کنید. روی لنیک که به شما نزدیکتر است کلیک نموده و درخواست عضویت کنید. ممکن است از شما خواسته شود اطلاعاتی ارائه دهید تا افرادی که گروه را اداره می کنند اطمینان حاصل بدست آورند که شما از همان محل هستید.

هنگامی که در یکی از گروه های “چیزی نخرید”  پذیرفته شدید، می توانید برای اجناس که می خواهید به دیگران بدهید و اجناسی که خود تان نیاز دارید پست بگذارید. اگر جنسی را می‌دهید، لازم است تا شرح کوتاهی از کیفیت و چگونگی جنس، تصویری از آن و مکانی که افراد می‌توانند آنها را تحویل بگیرند ارایه دهید.  سپس افراد در صورت علاقه به شما در فیس بوک پیام می دهند یا در مورد پست نظر می دهند. اگر به جنس یا کالایی شخص دیگری علاقه دارید، مستقیما برای آن شخص در مورد آن جنس پیام یا نظر دهید. اگر به دنبال کالایی هستید، پستی در مورد همان جنس یا کالا همراه با شرح مختصر ارایه کنید، ممکن است شخصی که آن جنس را دارد برای تان پیشنهاد دهد.

نکته: در حالیکه بیشتر معاملات Buy Nothing دوستانه میباشد، لطفاً هنگام ملاقات بخاطر تحویل دهی جنس با افرادی که نمیشناسید مراقب باشید. در اینجا چند نکته مهم امنیتی وجود دارد تا مطمئن شوید هنگام دادن یا گرفتن جنس از گروه Buy Nothing آسیبی نبینید:

 1. بهتر خواهد بود تا در یک مکان عمومی ملاقات کنید، اما بسیاری از مردم برای راحتی کار، در محل اقامت یا خانه خود جنس را تحویل/تسلیم می‌کنند.
 2. در هر مکانی که ملاقات می کنید، دوستی را با خود بیاورید و به دیگران بگویید کجا می روید.
 3. حساب فیسبوک شخصی که با او معامله انجام می دهید را بررسی کنید. اگر قابل اعتماد به نظر نمی رسید، نیازی به پیگیری معامله ندارید.
 4. اطلاعات شخصی مانند آدرس، تاریخ تولد، اطلاعات مالی، هویت و غیره را در اختیار دیگران قرار ندهید.

 

محل معامله یا بازار فیسبوک

Facebook Marketplace یک فروشگاه آنلاین است که در آن هر کس به شمول خود تان می‌تواند اجناسی را برای فروش پست کند. برای شرکت در Marketplace یک حساب فیسبوک لازم است. برای ایجاد حساب کاربری خود باید نام، ایمیل یا شماره تلفن، تاریخ تولد و جنسیت خود را ارایه کنید. مشاهده و چک نمودن اجناس بدون حساب فیسبوک ممکن است، اما نمی‌توانید با فروشنده تماس بگیرید. برای یافتن انواع اجناسی که ضرورت دارید میتوانید از بخش جستجو یا لیست اجناس به اساس کتگوری استفاده کنید.

هنگامی که یک حساب کاربری در فیسبوک ایجاد کردید، می توانید هر کالایی را که نیاز دارید به فروشنده پیام دهید. همچنان می‌توانید از آنها سؤال نموده و تبادل نظر کنید که کالا را با چه قیمتی خریدار هستید، در کجا برای تحویل گرفتن کالا همدیگر را ملاقات میکنید، و سایر جزئیات مربوط به معامله را حل و فصل کنید.

نکته: در حالیکه بیشتر معاملات Facebook Marketplace دوستانه میباشد، لطفاً هنگام ملاقات بخاطر تحویل دهی جنس با افرادی که نمیشناسید مراقب باشید. در اینجا چند نکته مهم امنیتی وجود دارد تا مطمئن شوید هنگام دادن یا گرفتن جنس از اشخاص بیگانه آسیبی نبینید:

 1. بهتر خواهد بود تا در یک مکان عمومی ملاقات کنید، اما بسیاری از مردم برای راحتی کار، در محل اقامت یا خانه خود جنس را تحویل/تسلیم می‌کنند.
 2. در هر مکانی که ملاقات می کنید، دوستی را با خود بیاورید و به دیگران بگویید کجا می روید.

      3.حساب فیسبوک شخصی که با او معامله انجام می دهید را بررسی کنید. اگر قابل اعتماد به نظر نمی رسید، نیازی به پیگیری معامله ندارید.

 1. اطلاعات شخصی مانند آدرس، تاریخ تولد، اطلاعات مالی، هویت و غیره را در اختیار دیگران قرار ندهید.
 2. از روش های پرداخت مصوون و فوری مانند پی پال، ونمو، کش اپ یا فیسبوک مسنجر استفاده کنید. هر یک از این برنامه‌ها را می‌توان بر روی تیلفون خود دانلود کرده و گزینه‌های محافظت از پرداخت را ارائه فعال نمایید تا اگر جنسی که توضیح داده شده مطابق میل تان نبود بتوانید پول خود را پس بگیرید. اطمینان حاصل کنید که برای فعال کردن محافظت از خرید، پول ارسال شده را به عنوان خرید جنس عنوان دهید نی یک انتقال پول برای طرف مقابل. گزینه های مانند Zelle محافظت از خرید را ارائه نمی دهند و برای Facebook Marketplace توصیه نمی شوند.
 3. در بسیاری از موارد، خرید با پول نقد می تواند یک گزینه خوبی باشد، اما مطمئن نیست. اگر کیفیت محصول خوب باشد پرداخت با پول نقد گزینه مناسبی است. این امر بستگی به فروشنده دارد که آیا پول نقد می پذیرد یا نی.

 

Craigslist

Craigslist یک بازار اینترنتی قدیمی است که افراد جامعه (از جمله خودتان) می‌توانند در آن اجناس وآپارتمان‌هایی را برای فروش پست کرده و همچنین مسایل اجتماعی و درخواست‌های شغلی را به یکدیگرارسال کنند. در لینک بالا، صفحه سیاتل کریگزلیست را خواهید دید. با کلیک بر روی «Seattle-Tacoma» در بالای صفحه و تایپ نمودن نام  شهر خود به راحتی می توانید مکان را تغییر داده و محل خود تان را انتخاب کنید. سپس می‌توانید هر گونه محصولات کودک یا چیزهای دیگری را که ممکن است نیاز داشته باشید جستجو کنید و برای مشخص ساختن محصولات، قیمت‌ها یا مکان‌های خاص از فلترها استفاده کنید. برای فروش چیزی در Craigslist،  در گوشه سمت چپ صفحه پستی را ایجاد کرده و با استفاده از گزینه های مینو معلومات درباره آنچه که میخواهید عرضه ‌دهید درج کنید.

نکته: در حالیکه بیشتر معاملات Craigslist دوستانه میباشد، لطفاً هنگام ملاقات بخاطر تحویل دهی جنس با افرادی که نمیشناسید مراقب باشید. در اینجا چند نکته مهم امنیتی وجود دارد تا مطمئن شوید هنگام دادن یا گرفتن جنس از اشخاص بیگانه آسیبی نبینید:

 1. بهتر خواهد بود تا در یک مکان عمومی ملاقات کنید، اما بسیاری از مردم برای راحتی کار، در محل اقامت یا خانه خود جنس را تحویل/تسلیم می‌کنند.
 2. در هر مکانی که ملاقات می کنید، دوستی را با خود بیاورید و به دیگران بگویید کجا می روید.
 3. اطلاعات شخصی مانند آدرس، تاریخ تولد، اطلاعات مالی، هویت و غیره را در اختیار دیگران قرار ندهید.
 4. از روش های پرداخت مصوون و فوری مانند پی پال، ونمو، کش اپ یا فیسبوک مسنجر استفاده کنید. هر یک از این برنامه‌ها را می‌توان بر روی تیلفون خود دانلود کرده و گزینه‌های محافظت از پرداخت را ارائه فعال نمایید تا اگر جنسی که توضیح داده شده مطابق میل تان نبود بتوانید پول خود را پس بگیرید. اطمینان حاصل کنید که برای فعال کردن محافظت از خرید، پول ارسال شده را به عنوان خرید جنس عنوان دهید نی یک انتقال پول برای طرف مقابل.
 5. در بسیاری از موارد، خرید با پول نقد می تواند یک گزینه خوبی باشد، اما مطمئن نیست. اگر کیفیت محصول خوب باشد پرداخت با پول نقد گزینه مناسبی است. این امر بستگی به فروشنده دارد که آیا پول نقد می پذیرد یا نی.

 

Center for Human Services

این مکان برای نوزادان الی سن6  سال لباس به دسترس قرار میدهد.

 • Phone: 206-362-7152
 • 17018 15th Ave, NE Shoreline WA 98155.
  • Open 9am-5pm.

 

Goodwill

Goodwill زنجیره ای از فروشگاه های دست دوم لباس- کفش و لوازم خانگی است. مشتریان می توانند به صورت آنلاین یا حضوری در بسیاری از مکان های گودویل خرید کنند. با نوشتن کد پستی خود در بخش مکان یاب فروشگاه های نزدیک خود را پیدا کنید. فروشگاه های زیادی در سراسر ایالت وجود دارد. مشتریان می توانند به صورت آنلاین خرید نموده  و محصولات را در خانه خود تحویل بگیرند. بسیاری از اجناس آنلاین نیاز به مزایده دارند یعنی فورا قابل خرید نیستند، اما صفحه Buy it Now شامل اجناسی است که میتوان مستقیماً خریداری کرد. Goodwill بخشی از اجناس را به قیمت یک سنت برای مشتریان که توان پرداخت شان ضعیف است ارایه مینماید.

نکته: Goodwill اجناس  خود را با رنگ های متفاوت برچسب گذاری می کند. هر هفته، اجناس با یک رنگ مشخصی از برچسب ها 30 تا 50 درصد تخفیف به فروش می رسد. با خرید اقلامی با رنگ متناسب با فروش هفته، بیشتر صرفه جویی کنید.

 

Value Village

این مکان پوشاک و لوازم خانگی ارزان قیمت و عمدتا دست دوم برای فروش عرضه میدارد. از گزینه مکان یاب استفاده نموده فروشگاه های مختلف در ایالت واشنگتن زا پیدا کنید. مشتریان می توانند به برنامه Super Savers شرکت کنند تا هنگام خرید امتیاز کسب کنند و از تخفیف های بعدی برخوردار شوند.

خرید خرید کودک

این زنجیره انواع زیادی از محصولات کودک از جمله پوشاک (دایپر)، لباس، اسباب بازی، فرنیچر و غیره را ارائه می دهد. شما می توانید از طریق لینک بالا به صورت آنلاین سفارش دهید.

Carter’s

این فروشگاه های زنجیره ای لباس کودک را در سراسر ایالت قابل دریافت است. آنها یک فروشگاه آنلاین دارند که می توانید لباس های کودک را سفارش داده و در خانه تحویل بگیرید. از اینجا  نزدیکترین فروشگاه محل تان را پیدا نمایید، یا با استفاده از لینک بالا به صورت آنلاین سفارش دهید.

Target

 از فروشگاه های زنجیره ی بزرگ است که اجناس متنوعی مورد نیاز نوزاد، کودک یا خودتان را ارائه می دهد. آنها بخش هایی برای پوشاک، غذا، فرنیچر، لوازم الکترونیکی و سایر لوازم دارند. Targetهمچنین خدمات حمل و نقل را ارائه می دهد و اکثرا در خرید به شکل انلاین انتخاب بیشتری از اجناس موجود است نسبت به اجناس موجود در فروشگاه. با وارد کردن نام شهر خود یکی از فروشگاه های نزدیک به محل خود را در اینجا پیدا کنید، یا با استفاده از لینک بالا به صورت آنلاین سفارش دهید.

 

Fred Meyer

 از فروشگاه های زنجیره ی بزرگ است که اجناس متنوعی مورد نیاز نوزاد، کودک یا خودتان را ارائه می دهد. آنها بخش هایی برای پوشاک، غذا، فرنیچر، لوازم الکترونیکی و سایر لوازم دارند. آنها همچنین خدمات حمل و نقل را ارائه می دهند و اکثرا در خرید به شکل انلاین انتخاب بیشتری از اجناس موجود است نسبت به خرید حضوری از فروشگاه. با وارد کردن نام شهر خود یکی از فروشگاه های نزدیک به محل خود را در اینجا پیدا کنید، یا با استفاده از لینک بالا به صورت آنلاین سفارش دهید.

Walmart

از فروشگاه های زنجیره ی بزرگ است که اجناس متنوعی مورد نیاز نوزاد، کودک یا خودتان را ارائه می دهد. آنها بخش هایی برای پوشاک، غذا، فرنیچر، لوازم الکترونیکی و سایر لوازم دارند. آنها خدمات حمل و نقل را ارائه می دهند و اکثرا در خرید به شکل انلاین انتخاب بیشتری از اجناس موجود است نسبت به خرید حضوری از فروشگاه. با وارد کردن نام شهر خود یکی از فروشگاه های نزدیک به محل خود را در اینجا پیدا کنید، یا با استفاده از لینک بالا به صورت آنلاین سفارش دهید.

Burlington

این زنجیره ای از فروشگاه های بزرگ است که اقلام زیادی را که ممکن است برای نوزاد، کودک یا خودتان نیاز داشته باشید ارائه می دهد. آنها لوازم و پوشاک نوزاد را در کنار لباس کودک و بزرگسال و سایر کالاهای مختلف ارائه می دهند. در اینجا با وارد کردن شهر خود می توانید فروشگاه نزدیک به محل خود را پیدا کنید.

Costco

کاستکو از فروشگاه های زنجیره ی عمده فروشی است، یعنی فروشگاه های که اقلام را به صورت عمده در بسته بندی های بزرگ می فروشند. این فروشگاه محصولات زیادی را که ممکن است برای نوزاد، کودک یا خودتان نیاز داشته باشید، ارائه می دهد. آنها لوازم و پوشاک نوزاد، لباس کودک و بزرگسال و سایر کالاهای مختلف را ارائه می دهند. خرید از Costco نیاز به عضویت Costco داشته که حداقل 60 دالر در سال هزینه دارد. می توانید برای عضویت Costco در اینجا ثبت نام کنید.

با وارد کردن شهر خود میتوانید کاستکوی نزدیک خود را در اینجا پیدا کنید یا بصورت انلاین از لینک بالا سفارش دهید.

Ross

فروشگاه پوشاک مقرون به صرفه با خطوط تند روی اجناس. این فروشگاه مکان های زیادی در سراسر ایالت واشنگتن دارد. از مکان یاب فروشگاه برای پیدا کردن مکان نزدیک خود استفاده کنید

Amazon

آمازون یک پرچون فروشی آنلاین است که می‌توانید اکثر کالاهای مصرفی، از جمله محصولات کودک را از آنجا خریداری کنید. از لینک بالا برای سفارش اجناس که اکثرا در ظرف 1 تا 2 روز به خانه شما تحویل داده می شوند، استفاده کنید.

منابع در Clark County

Once Upon a Child

فروشگاه زنجیره ی که لوازم استفاده شده أطفال به شمول لباس- کفش و أسباب بازی را عرضه میدارد.

 • Phone: (360) 253-7742
 • Address: 11505 NE Fourth Plain Blvd D3, Vancouver, WA 98662
  • Mon – Sat 9:30am – 8pm
  • Sun 10pm – 6pm

 

Mommy and Me Retail

لباس- کالسکه و سایر لوازم دست دوم برای أطفال

 • Phone: (360) 907-1951
 • Address: 316 SE 123rd Ave D8, Vancouver, WA 98683
  • Mon – Sat 10:30am – 5:30pm

 

Pipsqueak Resale Boutique

فروشگاه لوازم دست دوم لوازم أطفال شامل لباس- أسباب بازی- فرنیچر و سایر لوازم.

 • Phone: (360) 597-4715
 • Address: 8700 NE Vancouver Mall Dr, Vancouver, WA 98662
  • Mon – Fri 11am – 8pm
  • Sat 10am – 8pm
  • Sun 11pm – 6pm

 

Goodwill

 مشتریان می توانند به صورت آنلاین یا حضوری در بسیاری از مکان های گودویل خرید کنند. با نوشتن کد پستی خود در بخش مکان یاب فروشگاه های نزدیک خود را پیدا کنید.

نکته: Goodwill اجناس  خود را با رنگ های متفاوت برچسب گذاری می کند. هر هفته، اجناس با یک رنگ مشخصی از برچسب ها 30 تا 50 درصد تخفیف به فروش می رسد. با خرید اقلامی با رنگ متناسب با فروش هفته، بیشتر صرفه جویی کنید.

Vancouver

1200 SE 162nd Ave

Vancouver, WA 98683

Phone: 360-896-3131

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

Orchards

9025 NE 117th Ave

Vancouver, WA 98662

Phone: 360-23-4360

Hours: Open Monday – Sunday, 8:00 a.m. to 7:00 p.m.

 

Fourth Plain

14201 NE Fourth Plain Blvd

Vancouver, WA 98682

Phone: 360-869-7521

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

Fourth Plain – Express

6425 NE Fourth Plain Blvd

Vancouver, WA 98661

Phone: 360-8695-4669

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

Crossroads Center

14300 NE 20th Ave

Vancouver, WA 98686

Phone: 360-574-3998

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

Hazel Dell

1600 NE 78th St

Hazel Dell, WA 98665

Phone: 360-576-9916

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

Battle Ground

101 NW 20th Ave

Battle Ground, WA 98604

Phone: 360-687-2444

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

Oshkosh B’Gosh

این مکان از جمله فروشگاه زنجیره‌ای قدیمی است که لباس‌های راحت و لوازم ضروری برای نوزادان و کودکان را عرضه میکند. این فروشگاه در سراسر ایالت واشنگتن وجود دارد. از مکان یاب فروشگاه برای پیدا کردن مکان نزدیک خود استفاده کنید.

Beaverton (OR)

 • Phone: (503) 350-1723
 • Address: 3195 Southwest Cedar Hills Boulevard, Beaverton, OR 97005
  • Mon – Sat 10am – 7pm
  • Sun 11am – 6pm

منابع در King County

Muslim Community Resource Center (MCRC)

مرکز منابع اجتماع مسلمانان در شهر Redmond برنامه های توزیع لباس را به طور دوره ی ارایه میدهد.

 • Address: 16225 NE 87th Street Suite # A-4, Redmond, WA 98052
 • Phone: 1-888-404-6272
 • Case Manager: Mustafa Haji
 • Furniture Coordinator: Fareeda Khojandi, 206-519-7885
 • Email: manager@mcrcseattle.org  

 

بخش لباس بانک غذای West Seattle

بخش لباس بانک غذای West Seattle  لباس‌های جدید و نسبتا جدید برای همه سنین (از نوزاد تا بزرگسال)، محصولات بهداشتی و سایر اجناس را دارد. برای بخش لباس Clothesline  اپاینتمنت لازم است. با شماره 932-4357 (206) یا ایمیل helpline@westseattlefoodbank.org تماس بگیرید و برای تان وقت ملاقات بگیرید.

 • Address: 4425 41st Ave SW, Seattle WA, 98126
  • Hours: Open Tuesdays, Thursday, and Saturdays 10am-1pm

نکته: بخش لباس Clothesline به فاصله یک مایل از West Seattle Food Bank موقعیت دارد. تعمیر Clothesline دو طبقه به رنگ قهوه ی در عقب پارکینک میباشد. نزدیکترین چهاراهی 41st and Genesee است.

 

Goodwill

Goodwill زنجیره ای از فروشگاه های دست دوم لباس، کفش و لوازم خانگی است. مشتریان می توانند به صورت آنلاین یا حضوری در بسیاری از مکان های گودویل خرید کنند. با نوشتن کد پستی خود در بخش مکان یاب فروشگاه های نزدیک خود را پیدا کنید. فروشگاه های زیادی در سراسر ایالت وجود دارد.

نکته: Goodwill اجناس  خود را با رنگ های متفاوت برچسب گذاری می کند. هر هفته، اجناس با یک رنگ مشخصی از برچسب ها 30 تا 50 درصد تخفیف به فروش می رسد. با خرید اقلامی با رنگ متناسب با فروش هفته، بیشتر صرفه جویی کنید.

 

Auburn

1519 Auburn Way South

Auburn, WA 98002

Phone: 253-939-1627

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 6:00 p.m.

 

Burien

1031 SW 128th St

Burien, WA 98146

Phone: 206-957-1020

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

Edmonds

10117 Edmonds Way

Edmonds, WA 98020

Phone: 425-977-2090

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

Federal Way

32521 Pacific Highway South

Federal Way, WA 98003

Phone: 253-946-0447

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 7:00 p.m.

 

Juanita Goodwill

9826 NE 132nd St

Kirkland, WA 98034

Phone: 425-823-7430

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

Lynwood

4027 198th St SW

Lynnwood, WA 98036

Pone: 425-774-6157

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

Maple Valley

27077 Maple Valley Black Diamond Road Southeast

Maple Valley, WA 98038

Phone: 425-433-1566

Hours: Open Monday – Saturday, 9:00 a.m. to 8:00 p.m.

Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

Kent Store & Outlet

315 Washington Ave S

Kent, WA 98032

Phone: 253-854-2211

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 7:00 p.m.

 

Redmond

15301 NE 24th St, Redmond, WA 98052

Phone: 425-649-2080

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

Renton

3210 Sunset Blvd NE

Renton, WA 98056

Phone: 425-264-0277

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

Shoreline

14500 15th Ave NE

Shoreline, WA 98155

Pone: 206-631-8454

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

Tukwila

1174 Andover Park W

Tukwila, WA 98188

Pone: 206-575-4944

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

Seattle Stores

Ballard

6400 8th Ave NW

Seattle, WA 98107

Phone: 206-957-5544

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

Capital Hill

115 Belmont Ave E

Seattle, WA 98102

Phone: 206-812-7583

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

Seattle

1400 S Lane St.

Seattle, WA 98144

Phone: 206-860-5711

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

Seattle Outlet

1765 6th Ave S

Seattle, WA 98134

Phone: 206-957-5516

Hours: Open Monday – Sunday, 8:00 a.m. to 5:00 p.m.

 

South Lake Union

411 Westlake Ave N

Seattle, WA 98109

Phone: 206-812-6625

Hours: Open Monday – Saturday, 9:00 a.m. to 8:00 p.m.

Sunday, 9:00 a.m. to 7:00 p.m.

 

University District

4552 University Way NE

Seattle, WA 98105

Phone: 206-547-1487

Hours: Open Monday – Saturday, 9:00 a.m. to 8:00 p.m.

Sunday, 9:00 a.m. to 7:00 p.m.

 

St Vincent De Paul

فروشگاه های که لباس و فرنیچر دست دوم با قیمت ارزان عرضه میکنند.

Burien Thrift Store

13445 1st Ave South

Burien, WA 98168

Phone: 206-243-6370

Hours: Open Monday – Sunday, 9:30 a.m. to 5:00 p.m.

 

Kenmore Thrift Store

7304 Northeast Bothell Way

Kenmore, WA 98028

Phone: 425-483-9497

Hours: Open Monday – Saturday, 9:30 a.m. to 5:00 p.m.;

Sunday 10:00 a.m. to 5:00 p.m.

 

Kent Thrift Store

310 Central Ave North

Kent, WA 98032

Phone: 253-277-0211

Hours: Open Monday – Saturday, 9:30 a.m. to 5:00 p.m.;

Sunday 11:00 a.m. to 5:00 p.m.

 

Renton Thrift Store

575 Rainier Ave North

Renton, WA 98057

Phone: 425-226-9426

Hours: Open Monday – Saturday, 9:30 a.m. to 5:00 p.m.;

Sunday 10:00 a.m. to 5:00 p.m.

 

Deseret Industries Thrift Store

این فروشگاه متعلق به مورمون/LDS است که لباس، کفش، و لوازم خانگی ارزان قیمت را در Puyallup و Shoreline عرضه مینماید. اکثر اجناس آن دست دوم هستند. مشتریان برای خرید فرنیچر به کوپن نیاز دارند. برای دریافت کوپن  با Sue Zan تماس بگیرید: suezan@undauntedwomen.org

 

Value Village

این مکان پوشاک و لوازم خانگی ارزان قیمت و عمدتا دست دوم برای فروش عرضه میدارد. از گزینه مکان یاب استفاده نموده فروشگاه های مختلف در ایالت واشنگتن را پیدا کنید. مشتریان می توانند به برنامه Super Savers شرکت کنند تا هنگام خرید امتیاز کسب کنند و از تخفیف های بعدی برخوردار شوند.

Issaquah

5530 East Lake Sammamish Parkway SE

Issaquah, WA 98029

Phone: 425-392-2249

Hours: Open Monday – Sunday 10:00 a.m. – 7:00 p.m.

 

Kent

24034 104th Ave SE

Kent, WA 98030

Phone: 253-850-8760

Hours: Open Monday – Sunday 10:00 a.m. – 7:00 p.m.

 

Tukwila

16700 Southcenter Parkway

Tukwila, WA 98188

Phone: 206-575-7435

Hours: Open Monday – Sunday 10:00 a.m. – 7:00 p.m.

 

Woodinville

14160 NE Woodinville Duvall Road

Woodinville, WA 98072

Phone: 425-415-0837

Hours: Open Monday – Sunday 10:00 a.m. – 7:00 p.m.

 

فروشگاه خانوادگی Wellspring

 • این نهاد غیرانتفاعی فروشگاهی را اداره میکند که خانواده هایی بی سرپناه یا کسانیکه در معرض خطر بی سرپناهی هستند میتوانند از آنجا لباس رایگان و سایر اجناس ضروری برای اطفال الی سن 17 سال رایگان بدست آورند. اگرچه اکثر مراجعین توسط کارکنان یا مدیر پرونده (کیس ورکر) ارجاع می‌شوند، خانواده‌ها نیز می‌توانند مستقیماً برای کسب اطلاعات بیشتر به آنها تماس بگیرند.
 • آدرس: 1900 Rainier Ave S, Seattle, WA 98144

○ سه شنبه 12 ظهر الی 6 عصر

○ چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 12 تا 5 عصر

○ جمعه از ساعت 12ظهر الی 4 عصر

○ شنبه دوم ماه از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر

 • ایمیل: familystore@wellspringfs.org
 • تلفن: 206-902-4264

 

Providence Regina House Food Bank

این بانک غذایی در اولین شنبه هر ماه یک روزغذای کودک، شیر خشک، دایپر، دستمال مرطوب و لباس کودک ارائه می دهد.

 • Address: 8201 10th Ave S, Suite 6, Seattle, WA 98108
  • Thurs 12:30pm – 2pm
  • Sat 9am – 12pm
 • Phone: (206) 763-9204

 

خرید خرید کودک

این زنجیره انواع زیادی از محصولات کودک از جمله پوشاک (دایپر)، لباس، اسباب بازی، فرنیچر و غیره را ارائه می دهد. در کینگ کونتی فقط یک مکان دارند اما شما می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید.

 • Address: 17686 Southcenter Pkwy, Tukwila, WA 98188
  • Mon – Sat 10am – 8pm
  • Sun 11pm – 7pm
 • Phone: (206) 494-5778

 

مکان کودکان: Kids Clothes and Baby Clothes

فروشگاه‌های زنجیره‌ ی با أنواع مختلف از لباس‌ها، لوازم جانبی و کفش‌های مد روز برای نوزادان و کودکان. با استفاده از مکان یاب فروشگاه نزدیک خود را پیدا کنید.

 • Phone: (425) 230-4919
 • Address: 561 S. Fork Avenue S.W., North Bend, WA, 98045
  • Mon – Sat 10am – 7pm
  • Sun 12pm – 6pm

 

Kym’s Kiddy Corner

این فروشگاه به خرید و فروش و تبادله لباس أطفال، فرنیچر، أسباب بازی و سایر لوازم میپردازد. شما میتوانید به طور انلاین سفارش دهید.

 • Phone: (206) 361-5974
 • Address: 6701 Greenwood Ave N, Seattle, WA 98103
  • Mon – Sat 10am – 5pm

 

Childish Things

محل خرید و فروش أنواع لباس های نوزاد، کودک و مادر، أسباب بازی و سایر لوازم به شمول بعضی اجناس کاملا جدید.

 • Phone: (206) 789-1498
 • Address: 9776 Holman Rd NW, Seattle, WA 98117
  • Mon – Sat 10am – 5pm
  • Sun 12am – 5pm

 

BabyGap

لباس های مرغوب برای نوزاد

Seattle

 • Phone: (206) 525-1559
 • Address: Address: 4625 27th Ave NE, Seattle, WA 98105
  • Mon – Sat 10am – 8pm
  • Sun 11am – 6pm

 

Bellevue

 • Phone: (425) 454-9132
 • Address: Address: 4625 27th Ave NE, Seattle, WA 98105
  • Mon – Sat 10am – 8pm
  • Sun 11am – 6pm

 

Oshkosh B’Gosh

این مکان از جمله فروشگاه زنجیره‌ای قدیمی است که لباس‌های راحت و لوازم ضروری برای نوزادان و کودکان را عرضه میکند. این فروشگاه در سراسر ایالت واشنگتن وجود دارد. از مکان یاب فروشگاه برای پیدا کردن مکان نزدیک خود استفاده کنید.

Auburn

 • Phone: (253) 804-3155
 • Address: 1101 Outlet Collection Way, Auburn, WA 98001
  • Mon – Sat 10am – 9pm
  • Sun 10am – 8pm

 

North Bend

 • Phone: (425) 888-6370
 • 461 South Fork Ave. SW, North Bend, WA 98045
  • Mon – Fri, Sun 11am – 7pm
  • Sat 11am – 8pm

 

Woodinville

 • Phone: (425) 483-1997
 • Address: 17953 Garden Way NE, Woodinville, WA 98072
  • Mon – Sat 10am – 7pm
  • Sun 11am – 6pm

منابع در Kitsap County

Oshkosh B’Gosh

این مکان از جمله فروشگاه زنجیره‌ای قدیمی است که لباس‌های راحت و لوازم ضروری برای نوزادان و کودکان را عرضه میکند. این فروشگاه در سراسر ایالت واشنگتن وجود دارد. از مکان یاب فروشگاه برای پیدا کردن مکان نزدیک خود استفاده کنید.

 

Silverdale

 • Phone: (360) 516-6262
 • Address: 11066 Pacific Crest Place NW, Silverdale, WA 98383
  • Mon – Thurs 11am – 7pm
  • Fri – Sat 10am – 7pm
  • Sun 11am – 6pm

منابع در Pierce County

The Children’s Place: Kids Clothes & Baby Clothes

فروشگاه‌های زنجیره‌ای با أنواع مختلف از لباس‌ها، لوازم جانبی و کفش‌های مد روز برای نوزادان و کودکان. با استفاده از مکان یاب فروشگاه نزدیک خود را پیدا کنید.

 • Phone: (253) 770-4603
 • Address: 3500 South Meridian, Puyallup, WA, 98373
  • Mon – Sat 10am – 9pm
  • Sun 11pm – 6pm

 

Kidz Kaboodle

فروشگاه دست دوم با لباس‌های مارک تجارتی برای نوزادان، کودکان و مادران آینده، به‌علاوه اسباب‌بازی و فرنیچر.

 • Phone: (253) 566-8344
 • Address: 6409 6th Ave #10, Tacoma, WA 98406
  • Mon – Sat 10am – 6pm
  • Sun 11pm – 5pm

 

Kids Trading Post

پرچون فروشی پوشاک و لوازم دست دوم برای نوزادان و کودکان را خرید و فروش میکند.

 • Phone: (253) 584-0288
 • Address: 11124 Gravelly Lake Dr SW, Lakewood, WA 98499
  • Mon – Sat 9am – 5pm

 

Goodwill

 مشتریان می توانند به صورت آنلاین یا حضوری در بسیاری از مکان های گودویل خرید کنند. با نوشتن کد پستی خود در بخش مکان یاب فروشگاه های نزدیک خود را پیدا کنید

نکته: Goodwill اجناس  خود را با رنگ های متفاوت برچسب گذاری می کند. هر هفته، اجناس با یک رنگ مشخصی از برچسب ها 30 تا 50 درصد تخفیف به فروش می رسد. با خرید اقلامی با رنگ متناسب با فروش هفته، بیشتر صرفه جویی کنید.

Bonney Lake

21153 Route 410 E

Bonney Lake, WA 98391

Phone: 253-862-0237

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

Gig Harbor

5500 Olympic Drive Northwest

Gig Harbor, WA 98335

Phone: 253-858-0169

Hours: Open Monday – Thursday, 10:00 a.m. to 7:00 p.m.

Friday – Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

Graham

10113 224th St E

Graham, WA 98338

Phone: 253-847-4115

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 7:00 p.m.

 

Lakewood

6002 Mount Tacoma Drive Southwest

Lakewood, WA 98499

Phone: 253-983-0040

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

North Tacoma

5401 6th Ave, Suite 600

Tacoma, WA 98406

Phone: 253-759-3701

Hours: Open Monday – Saturday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

Sunday, 10:00 a.m. to 6:00 p.m.

 

Puyallup

1200 4th Street Northwest

Puysllup, WA 98371

Phone: 253-445-2855

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

South Hill

12915 Meridian Avenue East

Puyallup, WA 98373

Phone: 253-848-6620

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

Spanaway

14918 Pacific Avenue South

Spanaway, WA 98444

Phone: 253-537-9116

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

Sumner – Blue Boutique

926 Main Street

Sumner, WA 98390

Phone: 253-863-1042

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 5:00 p.m.

 

Tacoma Outlet

3120 South Pine Street

Tacoma, WA 98409

Phone: 253-573-6720

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 6:00 p.m.

 

Tacoma Proctor – Blue Boutique

2520 North Proctor Street

Tacoma, WA 98406

Phone: 253-759-3066

Hours: Open Monday – Saturday, 10:00 a.m. to 5:00 p.m.

 

Tacoma 38th

3120 South 38th Street

Tacoma, WA 98409

Phone: 253-472-5160

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 8:00 p.m.

 

Tacoma South

8025 South Hosmer Street

Tacoma, WA 98408

Phone: 253-531-5426

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 7:00 p.m.

 

St Vincent De Paul

Retail thrift stores that accept furniture vouchers.

4009 S 56th St

Tacoma, WA 98409

Phone: 253-474-0519

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 5:00 p.m.

 

Deseret Industries Thrift Store

این فروشگاه متعلق به مورمون/LDS است که لباس، کفش، و لوازم خانگی ارزان قیمت را در Puyallup و Shoreline عرضه مینماید. اکثر اجناس آن دست دوم هستند. مشتریان برای خرید فرنیچر به کوپن نیاز دارند. برای دریافت کوپن  با Sue Zan تماس بگیرید: suezan@undauntedwomen.org

 

Puyallup Store

16014 Meridian Ave East

Puyallup WA 98375

253-449-2022

Hours: Open Tuesday – Saturday, 10:00 a.m. – 6:00 p.m.

 

Value Village

این مکان پوشاک و لوازم خانگی ارزان قیمت و عمدتا دست دوم برای فروش عرضه میدارد. از گزینه مکان یاب استفاده نموده فروشگاه های مختلف در ایالت واشنگتن زا پیدا کنید. مشتریان می توانند به برنامه Super Savers شرکت کنند تا هنگام خرید امتیاز کسب کنند و از تخفیف های بعدی برخوردار شوند.

 

Puyallup

1124 River Rd

Puyallup, WA 98371

Phone: 253-848-1582

Hours: Open Monday – Sunday 10:00 a.m. – 7:00 p.m.

 

University Place

6802 19th St W

University Place, WA 98466

Phone: 253-460-7828

Hours: Open Monday – Sunday 10:00 a.m. – 7:00 p.m.

 

Oshkosh B’Gosh

این مکان از جمله فروشگاه زنجیره‌ای قدیمی است که لباس‌های راحت و لوازم ضروری برای نوزادان و کودکان را عرضه میکند. این فروشگاه در سراسر ایالت واشنگتن وجود دارد. از مکان یاب فروشگاه برای پیدا کردن مکان نزدیک خود استفاده کنید.

 

Tacoma

 • Phone: (253) 272-0675
 • Address: 3304 South 23rd Street, Tacoma, WA 98405
  • Mon – Thurs 11am – 7pm
  • Fri – Sat 10am – 7pm
  • Sun 11am – 6pm

 

Puyallup

 • Phone: (253) 864-9721
 • Address: 3500 South Meridian Street, Puyallup, WA 98373
  • Mon – Sat 10am – 8pm
  • Sun 11am – 6pm

منابع در Snohomish County

Next Step Pregnancy Services: Baby Boutique

این سازمان برای زنان باردار خدمات ارایه میکنند از جمله محصولات کودک مثل لباس نوزاد، دایپر، صندلی موتر و سایر لوازم را توزیع می کند. برای دریافت محصولات ازین بوتیک، باید از طریق تکمیل پروسه که شامل شرکت در صنف های آموزش مواظبت از فرزند است Boutique Bucks بدست آورید.  برای کسب اطلاعات بیشتر، روی لینک بالا کلیک کنید یا از طریق تلفن یا حضوری با آنها تماس بگیرید.

*نکته*  امتیاز “Boutique Bucks” مثل  دالر یا پول نقد نیست. این ” Bucks” ها امتیازات پاداشی هستند که می توانید از طریق برنامه ““Earn While You Learn”” کسب کنید و فقط در این بوتیک کودک می توانید از آنها استفاده کنید.

 • تلفن: 425-329-4569
 • آدرس: 19526 64th Ave. West, Lynnwood WA 98036

 

Clothes for Kids

به شاگردان مکاتب بین صنف Pre-k  الی 12 خدمات عرضه می کند. لباس رایگان  بین ماه آگست الی پایان ماه می توزیع میشود. متقاضیان باید فورم را پر کنند و یک قرار ملاقات تعیین کنند. برای اطلاعات بیشتر به office@clothesforkids.org ایمیل بزنید یا با شماره 425-741-6500 تماس بگیرید.

 

Goodwill

Goodwill زنجیره ای از فروشگاه های دست دوم لباس، کفش و لوازم خانگی است. مشتریان می توانند به صورت آنلاین یا حضوری در بسیاری از مکان های گودویل خرید کنند. با نوشتن کد پستی خود در بخش مکان یاب فروشگاه های نزدیک خود را پیدا کنید. فروشگاه های زیادی در سراسر ایالت وجود دارد..

نکته:

Goodwill اجناس  خود را با رنگ های متفاوت برچسب گذاری می کند. هر هفته، اجناس با یک رنگ مشخصی از برچسب ها 30 تا 50 درصد تخفیف به فروش می رسد. با خرید اقلامی با رنگ متناسب با فروش هفته، بیشتر صرفه جویی کنید.

Everett South

228 SW Everett Mall Way

Everett, WA 98204

Phone: 425-353-0957

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

Everett Downtown

3002 Hoyt Ave,

Everett, WA 98201

Phone: 425-252-6163

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

Marysville

9315 State Ave

Marysville, WA 98270

Phone: 360-653-4337

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

Monroe

14751 Chain Lake Rd

Monroe, WA 98272

Phone: 360-794-6834

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 9:00 p.m.

 

St Vincent De Paul

Retail thrift stores that sells secondhand clothing and furniture.

6424 Broadway

Everett, WA 98203

Phone: 425-355-3504

Hours: Open Monday – Sunday, 10:00 a.m. to 6:00 p.m.

 

The Children’s Place: Kids Clothes & Baby Clothes

فروشگاه‌های زنجیره‌ ی هستند با أنواع مختلف از لباس‌ها، لوازم جانبی و کفش‌های مد روز برای نوزادان و کودکان. با استفاده از مکان یاب نزدیکترین فروشگاه به محل تان پیدا کنید.

 • Phone: (425) 292-2545
 • Adress: 3000 184th Street SW, Lynnwood, WA, 98037
  • Mon – Sat 11am – 8pm
  • Sun 11pm – 7pm

 

Value Village

این مکان پوشاک و لوازم خانگی ارزان قیمت و عمدتا دست دوم برای فروش عرضه میدارد. از گزینه مکان یاب استفاده نموده فروشگاه های مختلف در ایالت واشنگتن زا پیدا کنید. مشتریان می توانند به برنامه Super Savers شرکت کنند تا هنگام خرید امتیاز کسب کنند و از تخفیف های بعدی برخوردار شوند.

 

Burien

131 SW 157th

Burien, WA 98166

Phone: 206-246-6237

Hours: Open Monday – Sunday 10:00 a.m. – 7:00 p.m.

 

Everett

6220 Evergreen Way

Everett, WA 98203

Phone: 425-355-8320

Hours: Open Monday – Sunday 10:00 a.m. – 7:00 p.m.

 

Lynnwood

17216 Hwy 99

Lynnwood, WA 98037

Phone: 425-745-6603

Hours: Open Monday – Sunday 10:00 a.m. – 7:00 p.m.

 

Marysville

1334 State Ave

Marysville, WA 98270

Phone: 360-659-0098

Hours: Open Monday – Sunday 10:00 a.m. – 7:00 p.m.

 

Oshkosh B’Gosh

این مکان از جمله فروشگاه زنجیره‌ای قدیمی است که لباس‌های راحت و لوازم ضروری برای نوزادان و کودکان را عرضه میکند. این فروشگاه در سراسر ایالت واشنگتن وجود دارد. از مکان یاب فروشگاه برای پیدا کردن مکان نزدیک خود استفاده کنید.

 

Lynnwood

 • Phone: (425) 412-1418
 • Address: 3000 184th Street SW, Lynnwood, WA 98037
  • Mon – Sat 10am – 8pm
  • Sun 10am – 7pm

 

Tulalip

 • Phone: (360) 716-3891
 • Address: 10600 Quil Ceda Blvd., Tulalip, WA 98271
  • Sun – Thurs 10am – 7pm
  • Fri – Sat 10am – 8pm

منابع در Spokane County

Other Mothers

فروشگاه لوازم دست دوم برای اطفال در سپوکن

 • Phone: (509) 465-9499
 • Address: 8701 N Division St, Spokane, WA 99218
  • Mon – Sat 9:30am – 6:30pm

 

Sweet Repeat Maternity and Kids Boutique

فروشگاه اجناس دست دوم مثل لباس- أسباب بازی و سایر لوازم جانبی

 • Phone: (509) 891-4947
 • Address, 1510 N Argonne Rd, Spokane Valley, WA 99212
  • Mon – Wed 10am – 6am
  • Thurs – Sat 10am – 5am

 

God’s Closet

گنجینه خدا یک مرجع خدمات اجتماعی غیرانتفاعی [501(c) 3] Seventh-Day Adventist Church است. آن‌ها لباس‌های طفلانه نو و استفاده شده را جمع‌آوری می‌کنند، سپس هر سه ماه یک‌بار، خانواده‌ها را دعوت می‌کنند تا برای یک دریافت لباس رایگان به آنجا بیایند.

 • Phone: (509) 280-9603
 • Address: 804 W Spofford Ave, Spokane, WA 99205

 

Goodwill

Goodwill زنجیره ای از فروشگاه های دست دوم لباس، کفش و لوازم خانگی است. مشتریان می توانند به صورت آنلاین یا حضوری در بسیاری از مکان های گودویل خرید کنند. با نوشتن کد پستی خود در بخش مکان یاب فروشگاه های نزدیک خود را پیدا کنید.

North Spokane

9832 N Nevada St #1135

Spokane, WA 99218

Phone: 509-466-2012

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 6:00 p.m.

 

Northwest Blvd

2282 North Ash Street

Spokane, WA 99205

Phone: 509-321-0579

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 6:00 p.m.

 

Spokane Valley

13721 E. Sprague Avenue

Spokane Valley, WA 99216

Phone: 509-928-4032

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 6:00 p.m.

 

South Hill

2927 E. 27th Avenue

Spokane, WA 99223

Phone: 509-321-0478

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 6:00 p.m.

 

Downtown Spokane

202 E. Third Avenue

Spokane, WA 99202

Phone: 509-444-2396

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 6:00 p.m.

 

Downtown Spokane

202 E. Third Avenue

Spokane, WA 99202

Phone: 509-444-2396

Hours: Open Monday – Sunday, 9:00 a.m. to 6:00 p.m.

 

Outlet Store

1406 E. Front Avenue

Spokane, WA 99202

Phone: 509-279-2916

Hours: Open Monday – Sunday, 8:00 a.m. – 9:30 a.m.; 10:00 a.m. -11:30 a.m.; 12:00 p.m. – 1:30 p.m.; 2:00 p.m – 3:30 p.m.; 4:00 p.m – 6:00 p.m.

 

Value Village

این مکان پوشاک و لوازم خانگی ارزان قیمت و عمدتا دست دوم برای فروش عرضه میدارد. از گزینه مکان یاب استفاده نموده فروشگاه های مختلف در ایالت واشنگتن زا پیدا کنید. مشتریان می توانند به برنامه Super Savers شرکت کنند تا هنگام خرید امتیاز کسب کنند و از تخفیف های بعدی برخوردار شوند.

 

Spokane

W 708 Boone

Spokane, WA 99201

Phone: 509-325-2569

Hours: Open Sunday – Wednesday, 10:00 a.m. – 7:00 p.m.

Thursday – Saturday, 9:00 a.m. – 5:00 p.m.

 

Spokane Valley

12205 E. Sprague Avenue

Spokane Valley, WA 99206

Phone: 509-921-7889

Hours: Open Monday – Sunday 10:00 a.m. – 7:00 p.m.

 

Oshkosh B’Gosh

این مکان از جمله فروشگاه زنجیره‌ ی قدیمی است که لباس‌های راحت و لوازم ضروری برای نوزادان و کودکان را عرضه میکند. این فروشگاه در سراسر ایالت واشنگتن وجود دارد. از مکان یاب فروشگاه برای پیدا کردن مکان نزدیک خود استفاده کنید.

 

Spokane

 • Phone: (509) 891-0473
 • Address: 14700 East Indiana Avenue, Spokane, WA 99216
  • Mon – Thurs 11am – 7pm
  • Fri – Sat 11am – 8pm
  • Sun 11am – 6pm

منابع در Thurston County

The Children’s Place: Kids Clothes & Baby Clothes

فروشگاه زنجیره ی که انواع لباس های مرغوب، لوازم منزل، کفش برای نوزاد و اطفال را عرضه مینماید. از مکان یاب استفاده کنید تا نزدیکترین فروشگاه را پیدا کنید.

 • Phone: (360) 709-9738
 • Address: 625 Black Lake Blvd., Olympia, WA, 98502
  • Mon – Sat 10am – 8pm
  • Sun 11pm – 6pm

 

Oshkosh B’Gosh

این مکان از جمله فروشگاه زنجیره‌ای قدیمی است که لباس‌های راحت و لوازم ضروری برای نوزادان و کودکان را عرضه میکند. این فروشگاه در سراسر ایالت واشنگتن وجود دارد. از مکان یاب فروشگاه برای پیدا کردن مکان نزدیک خود استفاده کنید.

 

Olympia

 • Phone: (360) 357-5616
 • Address: 2915 Harrison Avenue NW, Olympia, WA 98502
  • Mon – Sat 10am – 7pm
  • Sun 11am – 6pm

– All Images by pch.vector on Freepik