پښتو     |     English

این صفحه دارای منابع زیر برای کمک به شما در یافتن مساجد و خدمات مذهبی در واشنگتن است

Mosques and Religious Services

 

مساجد و خدمات دینی

این راهنما منابع و مراجع را معرفی مینماید تا شما و فامیل تان را برای دسترسی به خدمات دینی و مذهبی در ایالت واشنگتن کمک نماید. این راهنما شامل معلومات عمومی راجع به موارد ذیل میباشد: اشتراک در نمازها و مراسم مذهبی، تجلیل از روزهای مذهبی، دسترسی به منابع در سطح ایالت، معلومات تماس و لیست خدمات هر یک از مساجد در پنج شهرستان یا کونتی ایالت واشنگتن.

اوقات اقامه نماز

اکثر وبسایت های مساجد ذکر شده در این رهنما اوقات  نمازهای پنجگانه (فجر، ظهر، عصر، مغرب، عشا) را به شکل بروز شده ارایه مینماید. با این حال، اگر نتوانستید به تقسیم اوقات نمازها در وبسایت نزدیکترین مسجد به خود دسترسی پیدا کنید، می توانید تقویم اوقات روزانه اقامه نماز در سیاتل را در این منبع پیدا کنید: PrayerTimes.us.

 

تماس و ارتباط با مسجد محل تان

اگر در مورد اجتماع یا فعالیت‌های مسجد محل خود سؤال یا نگرانی دارید، لازم است با آنها تماس بگیرید. شماره تلفن و آدرس ایمیل هر مسجد در زیر آمده است.

با این حال، برخی از مساجد آدرس ایمیلی ندارند که بتوانید مستقیماً با آن تماس بگیرید. در چنین مواردی، شما یک یادداشت «فرم تماس را در اینجا ارسال کنید» همراه با لینک مشاهده خواهید کرد. کلیک کردن روی لینک و ارسال فرم بهترین راه برای رساندن پیام خود به مسولین اداری مسجد است.

 

به عنوان یک معیار امنیتی اضافی، برخی از این فرم ها ممکن است یک سوال ساده مانند “1+1 چیست؟” یا ممکن است از شما بخواهد که عکس های آتش نشانی را از مجموعه ای از تصاویر ارایه شده در صفحه انتخاب کنید. پاسخ به این سوالات کمک میکند تا که تشخیص شود شما یک شخص واقعی هستید که به دنبال اطلاعات هستید، نه یک ربات یا یک هکر.

 

تسهیلات برای اعیاد مسلمانان

در ایالات متحده، تعطیلات مسلمانان همیشه توسط نهاد های تعلیمی و کارفرمایان به رسمیت شناخته نمی شود. اگر به تسهیلات مذهبی مربوط به ساعات کار، محدودیت غذا و نوشیدنی، کارخانگی مکتب یا کالج یا سایر اعمال نیاز دارید، لازم است آنها را درخواست کنید. برای کمک در مورد درخواست تسهیلات مذهبی در مکاتب و کالج ها، این نامه را ببینید. برای کمک به درخواست تسهیلات مذهبی در محل کارتان، به این نمونه نامه مراجعه کنید.

 

مکاتب دولتی و محل های کار طبق قانون ملزم به ایجاد تسهیلات مذهبی هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد مذهب و محل کار در واشنگتن، به این راهنمای دین و قوانین عدم تبعیض ایالت واشنگتن مراجعه کنید.

 

ایالت واشنگتن

جامعه افغان آمریکایی واشنگتن (AACW)

آدرس: این جامعه وابسته به مسجد قبا واقع در Kent است.

تلفن: N/A

ایمیل: فرم تماس را اینجا ارسال کنید.

خدمات:

– منابع: AACW بسیاری از منابع ایالتی  را برای حمایت از اعضای جامعه خود در مورد کمک های مالی، حمایت مسکن، مشاوره سفر و حقوق آنها فهرست می کند. این لیست را می توان در اینجا یافت.

 

شورای روابط آمریکایی-اسلامی واشنگتن (CAIR)

آدرس: 1511 3rd Ave #788 Seattle WA, 98101

تلفن: 206-367-4081

ایمیل: info@wa.cair.com

خدمات:

– حقوق قانونی: CAIR به دنبال کمک به مسلمانان در سرتاسر واشنگتن است که در چارچوب پیچیده قانونی حمایت لازم را دریافت کنند. برای اطلاعات مختصر در مورد حقوقی که در ایالت واشنگتن مستحق آن هستید، اینجا را کلیک کنید.

– برای فهرست کامل حقوقی که مستحق آن هستید، لطفاً به بخش خدمات حقوقی مراجعه کنید.

– اسلام 101: CAIR اطلاعاتی در مورد اسلام – ارزش ها و عملکردهای اساسی آن ارائه می دهد. این اطلاعات در اینجا یافت می شود.

– خدمات اضافی: CAIR منابع متعددی را برای افرادی که به دنبال اطلاعات در مورد تسهیلات مذهبی، امنیت مسجد، درخواست سخنران و غیره هستند ارایه می کند. برای مشاهده فهرست کامل منابع اینجا را کلیک کنید.

Clark County

مرکز اسلامی Clark County یا شهرستان کلارک (ICCC)

آدرس: 519 SE 116th Ave, Suite 3, Vancouver, WA 98683

تلفن: (360) 900-4222

ایمیل: info@icccwa.org

خدمات:

– خطبه (نماز جمعه): شروع نماز ساعت 1:30 در روزهای جمعه

توسعه یک مسجد جدید در شهرستان Clark: جامعه مرکز اسلامی شهرستان کلارک در حال تلاش برای ایجاد یک مسجد در نزدیکی شرق Vancouver and Camas است. اگر علاقه مند به حمایت از این تلاش یا دریافت معلومات در مورد پیشرفت آن هستید، می توانید با استفاده از فرم پایین صفحه اصلی ICCC ثبت نام کنید.

 

جامعه اسلامی جنوب غربی واشنگتن

آدرس: 1000 NE 66th St, Vancouver, WA 98665

تلفن: (360) 694-7799

ایمیل: فرم تماس را اینجا ارسال کنید.

 

خدمات:

– خطبه (نماز جمعه): جمعه ها در مسجد النور ونکوور دو نماز اقامه می شود. نماز اول  ساعت 1:15 شروع می شود. و نماز دوم در ساعت 2:00 آغاز می شود.

– خبرنامه رویداد: جامعه اسلامی جنوب غربی واشنگتن یک خبرنامه حاوی اطلاعات مربوط به نمازها، برگزاری مراسم و سایر رویدادهایی که توسط این مرکز میزبانی میگردد را نشر مینماید. اگر علاقه مند به دریافت این خبرنامه از طریق ایمیل هستید، می توانید با استفاده از فرم پایین صفحه اصلی جامعه اسلامی جنوب غربی واشنگتن مشترک شوید.

King County

انجمن مسلمانان پیوجت سوند Puget Sound (MAPS)

آدرس: 17550 NE 67th Ct, Redmond, WA 98052

تلفن: (425) 861-9555

ایمیل: info@mapsredmond.org یا فرم تماس را اینجا ارسال کنید

خدمات:

–  خطبه (نماز جمعه): MAPS دارای چندین مکان است. سه وقت  نماز جمعه در محل Redmond برگزار می شود. اولین نماز ساعت 1:15 شروع می شود. و دوم ساعت 2:15 شروع می شود. سومی نماز جوانان است و ساعت 3:45 روز جمعه شروع می شود. دو نماز جمعه در محل سیاتل برگزار می شود که اولین نماز جمعه ساعت 1:15 شروع می شود و نماز دوم ساعت 2:15 شروع میگردد.

برنامه های آموزشی: MAPS فرصت های آموزشی برای همه گروه های سنی دارد. برای کودکان 3 سال و کمتر، MAPS یک صنف روابط اجتماعی به نام قلب های ارزشمند: مادر و نوزاد و همچنین کلاس های یادگیری و رشد در Precious Hearts Preschool ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه ها را می توانید در اینجا بیابید. اطفال 4 تا 12 ساله واجد شرایط شرکت در صنف های روز یکشنبه، حفظ قرآن، عربی و غیره هستند. جزئیات مربوط به این برنامه ها در اینجا یافت می شود. نوجوانان 13 ساله و بالاتر علاوه بر تدریس خصوصی برای آزمون ورودی کالج SAT و گروه جوانان MAPS به برنامه‌های مشابه نیز دسترسی دارند. اطلاعات مربوط به برنامه های نوجوانان در اینجا یافت می شود. MAPS همچنین دارای صنف هایی برای بزرگسالان است، از جمله تفسیر، فقه، عربی، تدریس خصوصی قرآن و غیره. همه برنامه های بزرگسالان را می توانید در اینجا پیدا کنید. اگر علاقه مند به شرکت در صنف عربی فقط برای بانوان هستید، می توانید از اینجا ثبت نام کنید. علاوه بر این، اطلاعات مربوط به صنف های ابتدایی برای اشخاصی که تازه مسلمانان شده اند در اینجا موجود است.

– مرکز منابع جامعه مسلمانان MAPS (MCRC)

مرکز منابع جامعه مسلمانان MCRC به افراد نیازمند کمک می کند. منابع MCRC شامل برنامه های غذایی، خدمات مسکن، حمایت از پناهندگان، امداد اضطراری و بلایای طبیعی، خدمات تشییع جنازه، خدمات ازدواج و مشاوره، و حمایت از سالمندان است. MCRC همچنین دارای یک کلینیک حقوقی است که در زمینه قوانین مهاجرت، قانون خانواده، قانون کار و غیره کمک می کند. برای اطلاع از تمامی این خدمات، روی این لینک کلیک کنید. علاوه بر این منابع، MAPSMCRC کلینیک صحی جامعه را راه اندازی می کند که خدمات مختلف مراقبت های بهداشتی را ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر و تعیین وقت، اینجا را کلیک کنید.

-خانواده و خدمات مشاوره: MAPS مشاوره محرمانه ای را برای خانواده هایی که با تعارض روبرو هستند و برای افرادی که با ایمان و مسایل اعتقادی در معرض تعارض قرار دارند ارائه می دهد. این خدمات توسط امامان MAPS انجام می شود و در صورت نیاز افراد را به حمایت روانی ارجاع  خواهد داد. برای اطلاع از این خدمات، روی این لینک کلیک کنید.

– کتابخانه MAPS: امکانات MAPS در شهر Redmond شامل یک کتابخانه گسترده با کتاب، کامپیوتر و منابع اسلامی است. توصیه ها و اطلاعات مربوط به کتابخانه در خبرنامه کتابخانه ارائه شده است. برای ثبت نام در خبرنامه و اطلاعات بیشتر در مورد کتابخانه اینجا را کلیک کنید.

– رویدادهای انجمن: برنامه های ذکر شده در بالا و سایر مناسبت ها، فعالیت ها و رویدادها به تقویم رویداد MAPS اضافه می شوند. برای دسترسی به تقویم و مشاهده رویدادهای گذشته و آینده اینجا را کلیک کنید.

 

مرکز اسلامی شهر Bothell (ICOB)

آدرس: 3300 Monte Villa Pkwy, Bothell, WA 98021

تلفن: (512) 222-6996

ایمیل: info@bothellmosque.org

خدمات:

– خطبه (نماز جمعه): سه نماز در روز جمعه در ICOB برگزار می شود. نماز اول  ساعت 1:30 شروع می شود، و نماز دوم در ساعت 2:30 بعد از ظهر آغاز می شود. جماعت روز جمعه جوانان در روزهای که مکتب جریان دارد ساعت 4:10 برگزار می شود.

– برنامه های آموزشی: آکادمی ArRowaad ICOB صنف هایی برای قرآن، مطالعات اسلامی، عربی و سایر موضوعات دانشگاهی ارائه می دهد. صنف های قبل از ورود به مکتب برای (سنین 3 تا 5 سال) از ساعت 8:30 صبح تا 3:00 بعد از ظهر بین روز های دوشنبه تا پنجشنبه ارائه می شود. همچنین صنف های برای کودکستان (سن 5 سالگی تا 31 آگست) و صنف اول (6 سالگی تا 31 آگست) از ساعت 8:30 صبح تا 3:00 بعد از ظهر به روز های دوشنبه الی پنجشنبه دایر میگردد. اطلاعات بیشتر و لینک ثبت نام را می توانید در اینجا بیابید.

مکتب یکشنبه ریاض الصالحین: ICOB یک برنامه تعلیمی روز یکشنبه را برای آموزش اسلام، قرآن و زبان عربی به کودکان اجرا می کند. اطلاعات مربوط به هزینه و ثبت نام را می توانید در اینجا بیابید.

 

مرکز اسلامی مسجد مدینه

آدرس: 827 164th Ave NE, Bellevue, WA 98008

تلفن: (206) 578-6952

ایمیل: info@masjidmadeena.com

خدمات:

– خطبه (نماز جمعه): سه نماز در مسجد مدینه در Bellevue  در روزهای جمعه اقامه می شود. نماز اول ساعت 1:30 شروع می شود، نماز دوم  ساعت 2:30 آغاز می شود، و نماز آخری ساعت 3:30 بعد از ظهر آغاز می شود.

– برنامه های آموزشی: در مسجد Bellevue  ، کودکان 5 سال به بالا می توانند در صنف های تعلیمی بعد از مکتب شرکت کنند. از دوشنبه تا پنجشنبه هر روز دو صنف برگزار می شود که اولین جلسه از ساعت 4:30 بعد از ظهر  تا ساعت 6:00 بعد از ظهر بوده و دومی از ساعت 6:00 تا ساعت 7:30 بعد از ظهر میباشد. اطلاعات بیشتر و جزئیات ثبت نام را می توانید در اینجا بیابید.

– برنامه های تجوید: مرکز اسلامی مسجد مدینه صنف های تجوید (روخوانی قرآن) را برای بزرگسالان برگزار می کند. اطلاعات بیشتر و جزئیات ثبت نام را می توانید در اینجا بیابید.

– منابع اسلام 101: مسجد مدینه فهرستی از منابع برای کمک به افرادی که تازه با اسلام آشنا شده اند را برای درک مسایل دینی  و معانی آن دارد. برای مشاهده این لیست اینجا را کلیک کنید.

 

مرکز اسلامی Kent (ICK)

آدرس: 20857 108th Ave SE, Kent, WA 98031

تلفن: (253) 850-2260

ایمیل: N/A

خدمات:

خطبه (نماز جمعه): دو نماز در روز جمعه در ICK اقامه می شود، نماز اول ساعت 1:30 شروع می شود، و نماز دوم  ساعت 2:30 بعد از ظهر آغاز می شود.

– منابع اسلام 101: مرکز اسلامی Kent فهرستی از منابع برای کمک به افرادی که تازه با اسلام آشنا شده اند را برای  درک درس ها و معانی آن دارد. علاوه بر این، ICK میزبان برنامه اشتراک آزاد هفتگی در مسجد در روزهای یکشنبه از ساعت 6:00 تا ساعت 8:00 برای مشاهده لیست منابع اسلام 101 میباشد. برای ثبت نام در برنامه اشتراک آزاد اینجا کلیک کنید.

– برنامه های آموزشی: ICK آکادمی ابوهریره را برای کودکان 6 تا 16 ساله اداره می کند. صنف ها در آخر هفته  برگزار می شود و برنامه درسی شامل حفظ و قرائت قرآن، زبان عربی، حدیث، فقه، سیره، تاریخ اسلام، اخلاق و اداب است. مربیان همچنین برای کارخانگی عادی مکتب دانش آموزان کمک آموزشی ارائه می دهند. اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت.

– رویدادهای انجمن: ICK رویدادها را به طور منظم برای جشن گرفتن اعیاد مذهبی  و گرد هم آوردن جامعه برگزار می کند. برای اطلاع از رویدادهای اخیر و آینده اینجا کلیک کنید.

– خدمات اضافی: ICK چندین سرویس اضافی را ارائه می دهد. فرم های میزبانی یک رویداد، برگزاری مراسم ازدواج، داوطلب شدن، دریافت کمک زکات و غیره را می توانید در اینجا بیابید.

مسجد قبا

آدرس: 12608 SE 240th St., Kent, WA, 98031

تلفن: N/A

ایمیل: info@masjidqubawa.org

 

خدمات:

– خطبه (نماز جمعه): شروع نماز ساعت 1:00 بعد از ظهر است. این مسجد همچنین نان چاشت را بعد از خطبه جمعه با هزینه اندکی فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در برنامه نان چاشت اینجا را کلیک کنید.

– برنامه های آموزشی: مسجد قبا صنف های قرآن و معارف اسلامی برگزار می کند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 

مسجدالسلام (مرکز اسلامی سیاتل)

آدرس: 3040 South 150th, SeaTac, WA 98188

تلفن: (206) 241-3761

ایمیل: info@assalammasjid.com

خدمات:

-خطبه (نماز جمعه): شروع نماز ساعت 1:25 در روزهای جمعه

 

خانه اسلامی بین‌المللی سیاتل (MSA در UW)

آدرس: 4001 NE Stevens Way, Seattle, WA 98105

تلفن: N/A

ایمیل: msauw.prwebmaster@gmail.com

خدمات:

–  خطبه (نماز جمعه): شروع نماز ساعت 2:00 بعد از ظهر در روزهای جمعه

 

مؤسسه اسلامی Evergreen – دار الرقام

آدرس: 6210 188th St SW, Lynnwood, WA

تلفن: (425) 774-8852

ایمیل: N/A

خدمات:

– خطبه (نماز جمعه): شروع نماز  ساعت 1:25 در روزهای جمعه

اطلاعات برای تازه مسلمانان: اگر تازه وارد اسلام شده اید، منابع متعددی در وبسایت مؤسسه اسلامی Evergreen موجود است که اطلاعاتی در مورد نحوه نماز خواندن، تفاسیر قرآن، راهنمای حج و موارد دیگر ارائه می دهد. 

 

مرکز اسلامی Eastside(ICOE) – مسجد Bellevue

آدرس: 14230 NE 21st Street, Bellevue, WA 98007

تلفن: 425-746-0398

ایمیل: board@eastsidemosque.com

خدمات:

خطبه (نماز جمعه): دو بار نماز در مرکز اسلامی Eastside در Bellevue در روزهای جمعه برگزار می شود. نماز اول ساعت 1:30 شروع می شود و نماز دوم  ساعت 2:30 بعد از ظهر آغاز می شود.

– منابع اسلام 101: مرکز اسلامی Eastside فهرستی از منابع برای کمک به افرادی که تازه با اسلام آشنا شده اند در درک درس ها و معانی مسایل اسلامی دارد. برای مشاهده این لیست اینجا را کلیک کنید.

– کمک مالی: با همکاری MAPS و MCRC، ICOE به کسانی که تحت تأثیر همه گیری COVID19 قرار گرفته اند، حمایت مالی می کند. برای جزئیات بیشتر و ارسال درخواست کمک، اینجا را کلیک کنید.

– برنامه های آموزشی: ICOE چندین برنامه آموزشی ارائه می دهد. مدرسه اسلامی ICOE صنف ‌های قبل از مکتب ، صنف ها و کمک‌های مربوط به مکتب را برای دانش‌آموزان ابتدایی و برنامه  بعد از مکتب ارائه می‌کند. همچنین مدرسه قرآن در روزهای شنبه و برنامه آموزشی تابستانی ارایه میگردد. اطلاعات بیشتر را در اینجا بیابید.

– برنامه های جوانان: کمیته جوانان ICOE فرصت های متعددی را برای مشارکت جوانان فراهم می کند. برای اطلاع از برنامه های جاری جوانان مسجد، اینجا را کلیک کنید.

 

مرکز IMAN در شهر Kirkland

آدرس: 515 State St. S, Kirkland, WA 98033

تلفن: (206) 202-4626

ایمیل: iman@iman-wa.org

خدمات:

خطبه (نماز جمعه): شروع نماز ساعت 1:15 بعد از ظهر در روزهای جمعه

برنامه های آموزشی: IMAN به دانشجوی واجد شرایطی که به دنبال تحصیلات تکمیلی است، بورسیه می دهد. اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت. IMAN همچنین یک برنامه Sunday School ارائه می دهد. لینک ثبت نام و جزئیات برنامه درسی را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

– خدمات اضافی: IMAN چندین خدمات دیگر مانند عروسی، طلاق و تشییع جنازه را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 

مسجد ادریس

آدرس: 1420 NE Northgate Way, Seattle, WA 98125

تلفن: (206) 363-3013

ایمیل: askus@idrismosque.com

خدمات:

– خطبه جمعه: در مسجد ادریس در روز جمعه دو نماز خوانده میشود. نماز اول  ساعت 1:30 شروع، و نماز دوم  ساعت 2:30 بعد از ظهر آغاز می شود. پخش زنده خطبه نیز برای افرادی که نمی توانند حضوری شرکت کنند در دسترس است که در این چینل یوتیوب قابل مشاهده است.

 

سازمان زینب

آدرس: 5723 198th St SW, Lynnwood, WA 98036

تلفن: N/A

ایمیل: فرم تماس را اینجا ارسال کنید

خدمات:

خطبه (نماز جمعه): شروع نماز ساعت 1:00 بعد از ظهر در روزهای جمعه

خدمات بهداشتی و درمانی: سازمان زینب خدمات بهداشتی و درمانی مانند ورکشاپ های اطلاع رسانی و پشتیبانی بهداشتی را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

خدمات اجتماعی: سازمان زینب تعدادی از منابع خدمات اجتماعی را در دسترس دارد. برای درخواست پشتیبانی، دستورالعمل های داده شده  این لینک را دنبال کنید.

– خدمات آموزشی: سازمان زینب صنف های یکشنبه را برگزار می کند. برای به‌روز ماندن در مورد این صنف ها، اینجا را کلیک کنید

 

مسجد Snoqualmie

آدرس: 35324 SE Center St. Unit G, Bldg C, Snoqualmie WA 98065

تلفن: (425) 200-5239

ایمیل: info@snoqualmiemosque.org

خدمات:

– خطبه (نماز جمعه): شروع نماز ساعت  1:45 بعد ازظهر در روزهای جمعه

– برنامه های آموزشی و اجتماعی: مسجد Snoqualmie برنامه ها و فعالیت های متعددی از جمله مکتب یکشنبه، کلاس قرآن، حلقای ماهانه برای خانواده ها و حلقا برای زنان ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر برای هر برنامه را می توانید در این لینک پیدا کنید، یا می توانید تقویم رویداد را در اینجا مشاهده کنید.

شهرستان پیرس یا Pierce County

مرکز مسلمانان Masala در شهر Tacoma

آدرس: 1212 South 11th Street STE 25, Tacoma, WA

تلفن: N/A

ایمیل: فرم تماس را اینجا ارسال کنید

خدمات:

– خطبه (نماز جمعه): شروع نماز ساعت 1:15 بعد از ظهر در روزهای جمعه

 

مرکز جامعه اسلامی Puyallup (PICC)

آدرس: 11202 152nd St E, Puyallup, WA 98374

تلفن: (775) 315-7301

ایمیل: puyallupmasjid@gmail.com

خدمات:

خطبه (نماز جمعه): شروع نماز ساعت 1:15 بعد از ظهر بوده و در روزهای جمعه این خطبه ها ضبط و در صفحه فیس بوک PICC منتشر می شود.

– خدمات اضافی: فیس بوک PICC همچنین اطلاعاتی در مورد گزینه های کودکستان محلی، جشن های تعطیلات، و برنامه های جوانان ارائه می دهد.

شهرستان اسنوهومیش یا Snohomish county

حسینیه جامعه اسلامی سیاتل

آدرس: 15231 State St, Snohomish, WA 98296

تلفن: (425) 312-3196

ایمیل: contact@husaynia.org

خدمات:

خطبه (نماز جمعه): شروع نماز ساعت 1:00 بعد ازظهر در روزهای جمعه

رویدادهای اجتماعی: جامعه اسلامی حسینیه میزبان چندین رویداد و جشن های اجتماعی است. برای اطلاع از رویدادهای آینده و قبلی اینجا را کلیک کنید.

 

جامعه مسلمانان Everett

آدرس: 500 SE Everett Mall Way, Everett, WA 98208

تلفن: N/A

ایمیل: N/A

خدمات:

– خطبه (نماز جمعه): دو نماز در مرکز مسلمانان Everett در روزهای جمعه برگزار می شود. نماز اول  ساعت 1:30 شروع می شود و نماز دوم  ساعت 2:30 بعد از ظهر آغاز می شود.

مرکز اسلامی Puget Sound (ICOPS)

آدرس: 15708 40th Ave W, Lynnwood, WA 98087

تلفن: (206) 229-0687

ایمیل: icpugetsound@gmail.com

خدمات:

خطبه (نماز جمعه): نماز در ICOPS به روز های جمعه از ساعت 2:00 بعد از ظهر شروع میشود.

خدمات اضافی: ICOPS دارای برنامه مکتب یکشنبه برای جوانان است. همچنین همه وقایع اساسی اسلامی را در خود جای می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلفن یا ایمیل با آنها تماس بگیرید.

 

مرکز اسلامی بلال بن رباح

آدرس: 607 SE Everett Mall Way Unit 6D, Everett, WA 98204

تلفن: N/A

ایمیل: bilalicw@gmail.com

خدمات:

– خطبه (نماز جمعه): شروع نماز ساعت 12:30 بعد از ظهر در روزهای جمعه

 

مسجد عمر الفاروق

آدرس: 5507 238th St SW, Mountlake Terrace, WA 98043

تلفن: (425) 776-6162

ایمیل: info@farooqmasjid.org

خدمات:

– خطبه جمعه: در مسجد عمرالفاروق در روز جمعه دو نماز اقامه می شود. نماز اول ساعت 1:30 شروع شده و نماز دوم  ساعت 2:20 بعد از ظهر آغاز می شود.

– برنامه های جوانان: مسجد عمر الفاروق برنامه های گروهی جوانان را ارائه می دهد. یک برنامه برای دختران بالای 13 سال وجود دارد که یکشنبه‌ها بعدازظهر انجام می‌شود، و می‌توانید اطلاعات بیشتر را در اینجا بیابید. یکی دیگر برای پسران وجود دارد که در روزهای چهارشنبه ارایه میگردد، و شما می توانید اطلاعات بیشتر را در اینجا بیابید.

خبرنامه: مسجد عمرالفاروق ممکن است رویدادها و اطلاعیه های دیگری داشته باشد که در خبرنامه خود درج خواهد کرد. اگر مایل به اطلاعات بروز در مورد این مسجد هستید، می توانید در خبرنامه اینجا ثبت نام کنید.

کمک مالی: افرادی که در مسجد عمرالفاروق شرکت می کنند ممکن است واجد شرایط کمک مالی از مسجد باشند. برای اطلاعات بیشتر و فرم ارسال، اینجا را کلیک کنید.

Spokane County

مرکز اسلامی Spokane

آدرس: 6411 East 2nd Avenue, Spokane Valley, WA 99212

تلفن: N/A

ایمیل: فرم تماس را اینجا ارسال کنید

خدمات:

 خطبه (نماز جمعه): شروع نماز ساعت 12:30 بعد از ظهر در روزهای جمعه

برنامه های جوانان: مرکز اسلامی Spokane برنامه نویسی را از طریق یک گروه جوان ارائه می دهد و منابع زیادی را در کتابخانه وسیع خود ارائه می دهد. این مرکز دارای صنف های یکشنبه نیز می باشد که می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در اینجا بیابید.

– All Images by pch.vector on Freepik