پښتو     |     English

این صفحه حاوی منابع زیر برای یافتن پوشک، دستمال مرطوب و محصولات حمام در ایالت واشنگتن است

Baby Daipers
چگونه دایپر، دستمال مرطوب و محصولات بهداشتی بدست آورید
منابع در ایالت واشنگتن
چیزی نخرید

برنامه “چیزی نخرید” اعضای یک محل را برای مبادله انواع مختلف اجناس به طور رایگان به هم ارتباط میدهد. یک حساب فیسبوک برای شرکت در گروه محلی شما لازم است. برای ایجاد حساب در فیسبوک باید نام، ایمیل یا شماره تلفن، تاریخ تولد و جنسیت خود را وارد کنید.

زمانیکه یک حساب کاربری در فیس بوک برای خود ساختید، می توانید به عضویت گروه «چیزی نخرید» اجتماع محلی خود بپیوندید. برای یافتن گروه‌هایی که در شهر شما فعال هستند، به لینک بالا مراجعه کنید. برای یافتن آسانتر شهر یا محله خود، CTRL + F را روی صفحه کیبورد خود فشار دهید و نام منطقه خود را در چوکات جستجویی که ظاهر می شود تایپ کنید. روی لنیک که به شما نزدیکتر است کلیک نموده و درخواست عضویت کنید. ممکن است از شما خواسته شود اطلاعاتی ارائه دهید تا افرادی که گروه را اداره می کنند اطمینان حاصل بدست آورند که شما از همان محل هستید.

هنگامی که در یکی از گروه های “چیزی نخرید”  پذیرفته شدید، می توانید برای اجناس که می خواهید به دیگران بدهید و اجناسی که خود تان نیاز دارید پست بگذارید. اگر جنسی را می‌دهید، لازم است تا شرح کوتاهی از کیفیت و چگونگی جنس، تصویری از آن و مکانی که افراد می‌توانند آنها را تحویل بگیرند ارایه دهید.  سپس افراد در صورت علاقه به شما در فیس بوک پیام می دهند یا در مورد پست نظر می دهند. اگر به جنس یا کالایی شخص دیگری علاقه دارید، مستقیما برای آن شخص در مورد آن جنس پیام یا نظر دهید. اگر به دنبال کالایی هستید، پستی در مورد همان جنس یا کالا همراه با شرح مختصر ارایه کنید، ممکن است شخصی که آن جنس را دارد برای تان پیشنهاد دهد.

نکته: در حالیکه بیشتر معاملات Buy Nothing دوستانه میباشد، لطفاً هنگام ملاقات بخاطر تحویل دهی جنس با افرادی که نمیشناسید مراقب باشید. در اینجا چند نکته مهم امنیتی وجود دارد تا مطمئن شوید هنگام دادن یا گرفتن جنس از گروه Buy Nothing آسیبی نبینید:

 1. بهتر خواهد بود تا در یک مکان عمومی ملاقات کنید، اما بسیاری از مردم برای راحتی کار، در محل اقامت یا خانه خود جنس را تحویل/تسلیم می‌کنند.
 2. در هر مکانی که ملاقات می کنید، دوستی را با خود بیاورید و به دیگران بگویید کجا می روید.
 3. حساب فیسبوک شخصی که با او معامله انجام می دهید را بررسی کنید. اگر قابل اعتماد به نظر نمی رسید، نیازی به پیگیری معامله ندارید.
 4. اطلاعات شخصی مانند آدرس، تاریخ تولد، اطلاعات مالی، هویت و غیره را در اختیار دیگران قرار ندهید.

 

محل معامله یا بازار فیسبوک

Facebook Marketplace یک فروشگاه آنلاین است که در آن هر کس به شمول خود تان می‌تواند اجناسی را برای فروش پست کند. برای شرکت در Marketplace یک حساب فیسبوک لازم است. برای ایجاد حساب کاربری خود باید نام، ایمیل یا شماره تلفن، تاریخ تولد و جنسیت خود را ارایه کنید. نگاه کردن و چک نمودن اجناس بدون حساب فیسبوک ممکن است، اما نمی‌توانید با فروشنده تماس بگیرید. برای یافتن انواع اجناسی که ضرورت دارید میتوانید از بخش جستجو یا لیست اجناس به اساس کتگوری استفاده کنید.

هنگامی که یک حساب کاربری در فیسبوک ایجاد کردید، می توانید هر کالایی را که نیاز دارید به فروشنده پیام دهید. همچنان می‌توانید از آنها سؤال نموده و تبادل نظر کنید که کالا را با چه قیمتی خریدار هستید، در کجا برای تحویل گرفتن کالا همدیگر را ملاقات میکنید، و سایر جزئیات مربوط به معامله را حل و فصل کنید.

نکته: در حالیکه بیشتر معاملات Facebook Marketplace دوستانه میباشد، لطفاً هنگام ملاقات بخاطر تحویل دهی جنس با افرادی که نمیشناسید مراقب باشید. در اینجا چند نکته مهم امنیتی وجود دارد تا مطمئن شوید هنگام دادن یا گرفتن جنس از اشخاص بیگانه آسیبی نبینید:

 1. بهتر خواهد بود تا در یک مکان عمومی ملاقات کنید، اما بسیاری از مردم برای راحتی کار، در محل اقامت یا خانه خود جنس را تحویل/تسلیم می‌کنند.
 2. در هر مکانی که ملاقات می کنید، دوستی را با خود بیاورید و به دیگران بگویید کجا می روید.

      3.حساب فیسبوک شخصی که با او معامله انجام می دهید را بررسی کنید. اگر قابل اعتماد به نظر نمی رسید، نیازی به پیگیری معامله ندارید.

 1. اطلاعات شخصی مانند آدرس، تاریخ تولد، اطلاعات مالی، هویت و غیره را در اختیار دیگران قرار ندهید.
 2. از روش های پرداخت مصوون و فوری مانند پی پال، ونمو، کش اپ یا فیسبوک مسنجر استفاده کنید. هر یک از این برنامه‌ها را می‌توان بر روی تیلفون خود دانلود کرده و گزینه‌های محافظت از پرداخت را ارائه فعال نمایید تا اگر جنسی که توضیح داده شده مطابق میل تان نبود بتوانید پول خود را پس بگیرید. اطمینان حاصل کنید که برای فعال کردن محافظت از خرید، پول ارسال شده را به عنوان خرید جنس عنوان دهید نی یک انتقال پول برای طرف مقابل. گزینه های مانند Zelle محافظت از خرید را ارائه نمی دهند و برای Facebook Marketplace توصیه نمی شوند.
 3. در بسیاری از موارد، خرید با پول نقد می تواند یک گزینه خوبی باشد، اما مطمئن نیست. اگر کیفیت محصول خوب باشد پرداخت با پول نقد گزینه مناسبی است. این امر بستگی به فروشنده دارد که آیا پول نقد می پذیرد یا نی.

 

Craigslist

Craigslist یک بازار اینترنتی قدیمی است که افراد جامعه (از جمله خودتان) می‌توانند در آن اجناس وآپارتمان‌هایی را برای فروش پست کرده و همچنین مسایل اجتماعی و درخواست‌های شغلی را به یکدیگرارسال کنند. در لینک بالا، صفحه Seattle Craigslist  را خواهید دید. با کلیک بر روی «Seattle-Tacoma» در بالای صفحه و تایپ نمودن نام  شهر خود به راحتی می توانید مکان را تغییر داده و محل خود تان را انتخاب کنید. سپس می‌توانید هر گونه محصولات کودک یا چیزهای دیگری را که ممکن است نیاز داشته باشید جستجو کنید و برای مشخص ساختن محصولات، قیمت‌ها یا مکان‌های خاص از فلترها استفاده کنید. برای فروش چیزی در Craigslist،  در گوشه سمت چپ صفحه پستی را ایجاد کرده و با استفاده از گزینه های مینو معلومات درباره آنچه که میخواهید عرضه ‌دهید درج کنید.

نکته: در حالیکه بیشتر معاملات Craigslist دوستانه میباشد، لطفاً هنگام ملاقات بخاطر تحویل دهی جنس با افرادی که نمیشناسید مراقب باشید. در اینجا چند نکته مهم امنیتی وجود دارد تا مطمئن شوید هنگام دادن یا گرفتن جنس از اشخاص بیگانه آسیبی نبینید:

 1. بهتر خواهد بود تا در یک مکان عمومی ملاقات کنید، اما بسیاری از مردم برای راحتی کار، در محل اقامت یا خانه خود جنس را تحویل/تسلیم می‌کنند.
 2. در هر مکانی که ملاقات می کنید، دوستی را با خود بیاورید و به دیگران بگویید کجا می روید.
 3. اطلاعات شخصی مانند آدرس، تاریخ تولد، اطلاعات مالی، هویت و غیره را در اختیار دیگران قرار ندهید.
 4. از روش های پرداخت مصوون و فوری مانند پی پال، ونمو، کش اپ یا فیسبوک مسنجر استفاده کنید. هر یک از این برنامه‌ها را می‌توان بر روی تیلفون خود دانلود کرده و گزینه‌های محافظت از پرداخت را ارائه فعال نمایید تا اگر جنسی که توضیح داده شده مطابق میل تان نبود بتوانید پول خود را پس بگیرید. اطمینان حاصل کنید که برای فعال کردن محافظت از خرید، پول ارسال شده را به عنوان خرید جنس عنوان دهید نی یک انتقال پول برای طرف مقابل.
 5. در بسیاری از موارد، خرید با پول نقد می تواند یک گزینه خوبی باشد، اما مطمئن نیست. اگر کیفیت محصول خوب باشد پرداخت با پول نقد گزینه مناسبی است. این امر بستگی به فروشنده دارد که آیا پول نقد می پذیرد یا نی.

 

خرید خرید کودک

این زنجیره تحت اداره Bed Bath & Beyond عمل کرده و انواع زیادی از محصولات کودک از جمله پوشاک (دایپر)، لباس، اسباب بازی، فرنیچر و غیره را ارائه می دهد. شما می توانید از طریق لینک بالا به صورت آنلاین سفارش دهید.

 
Target

از فروشگاه های زنجیره ی است که اجناس متنوعی مورد نیاز نوزاد، کودک یا خودتان را ارائه می دهد. آنها بخش هایی برای پوشاک، غذا، فرنیچر، لوازم الکترونیکی و سایر لوازم دارند. Targetهمچنین خدمات حمل و نقل را ارائه می دهد، بخصوص از زمان شروع مریضی همه گیر (کووید)، و اکثرا در خرید به شکل انلاین انتخاب بیشتری از اجناس موجود است نسبت به اجناس موجود در فروشگاه. با وارد کردن نام شهر خود یکی از فروشگاه های نزدیک به محل خود را در اینجا پیدا کنید، یا با استفاده از لینک بالا به صورت آنلاین سفارش دهید.

Fred Meyer

 از فروشگاه های زنجیره ی است که اجناس متنوعی مورد نیاز نوزاد، کودک یا خودتان را ارائه می دهد. آنها بخش هایی برای پوشاک، غذا، فرنیچر، لوازم الکترونیکی و سایر لوازم دارند. آنها همچنین خدمات حمل و نقل را ارائه می دهند، بخصوص از زمان شروع مریضی همه گیر (کووید)، و اکثرا در خرید به شکل انلاین انتخاب بیشتری از اجناس موجود است نسبت به خرید حضوری از فروشگاه. با وارد کردن نام شهر خود یکی از فروشگاه های نزدیک به محل خود را در اینجا پیدا کنید، یا با استفاده از لینک بالا به صورت آنلاین سفارش دهید.

Walmart

از فروشگاه های زنجیره ی است که اجناس متنوعی مورد نیاز نوزاد، کودک یا خودتان را ارائه می دهد. آنها بخش هایی برای پوشاک، غذا، فرنیچر، لوازم الکترونیکی و سایر لوازم دارند. آنها همچنین خدمات حمل و نقل را ارائه می دهند، بخصوص از زمان شروع مریضی همه گیر (کووید)، و اکثرا در خرید به شکل انلاین انتخاب بیشتری از اجناس موجود است نسبت به خرید حضوری از فروشگاه. با وارد کردن نام شهر خود یکی از فروشگاه های نزدیک به محل خود را در اینجا پیدا کنید، یا با استفاده از لینک بالا به صورت آنلاین سفارش دهید.

Burlington

این زنجیره ای از فروشگاه های بزرگ است که اقلام زیادی را که ممکن است برای نوزاد، کودک یا خودتان نیاز داشته باشید ارائه می دهد. آنها لوازم و پوشاک نوزاد را در کنار لباس کودک و بزرگسال و سایر کالاهای مختلف ارائه می دهند. در اینجا با وارد کردن شهر خود می توانید فروشگاه نزدیک به محل خود را پیدا کنید.

با وارد کردن شهر خود میتوانید کاستکوی نزدیک خود را در اینجا پیدا کنید یا بصورت انلاین از لینک بالا سفارش دهید.

Costco

کاستکو از فروشگاه های زنجیره ی عمده فروشی است، یعنی فروشگاه های که اقلام را به صورت عمده در بسته بندی های بزرگ می فروشند. این فروشگاه محصولات زیادی را که ممکن است برای نوزاد، کودک یا خودتان نیاز داشته باشید، ارائه می دهد. آنها لوازم و پوشاک نوزاد، لباس کودک و بزرگسال و سایر کالاهای مختلف را ارائه می دهند. خرید از Costco نیاز به عضویت Costco داشته که حداقل 60 دالر در سال هزینه دارد. می توانید برای عضویت Costco در اینجا ثبت نام کنید.

با وارد کردن کد پستی محل تان درینجا میتوانید یکی از فروشگاه های نزدیک به محل تان را پیدا کنید.

Amazon

آمازون یک پرچون فروشی آنلاین است که می‌توانید اکثر کالاهای مصرفی، از جمله محصولات کودک را از آنجا خریداری کنید. از لینک بالا برای سفارش اجناس که اکثرا در ظرف 1 تا 2 روز به خانه شما تحویل داده می شوند، استفاده کنید.

بانک دایپر Tri-Cities

این نهاد غیرانتفاعی توزیع دایپر را از طریق تعدادی از کلیساهای محلی اداره می کند. برای دسترسی به این خدمات شما به موارد ذیل نیاز دارید:

 1. کارت هویت والدین (این برای والدینی است که راهنما را میخوانند)
 2. مدرک تولد کودک / کارت سوشیل سکیورتی / کارت بیمه صحی

الف  *نکته مهم* – در مورد این اطلاعات بسیار مواظب باشید زیرا بسیار حساس و مهم است و باید  در برابر کلاهبرداری از آن محافظت شود.

 1. مدرک اقامت در محل ( مثل قرارداد کرایه، بیل آب و برق و غیره)
 2. سند تثبیت درآمد تان در ماه گذشته (گزارش پرداخت کاری، اسناد صادر شده توسط TANF/DSHS، حمایت از کودکان و غیره)

 

این مکان‌ها می‌توانند به شما کمک کنند حتی اگر درآمد یا مدارک مربوط به اقامت نداشته باشید.

 • ایمیل: myrichlandchurch@gmail.com
 • تلفن: 509-946-8807

 آدرس، Richland Seventh-day Adventist Church Community Services: 1807 McMurray Ave, Richland, WA 99354

○ چهارشنبه 9:30 صبح تا 11:30 صبح

 • آدرس، Kennewick Seventh-day Adventist Church Community Services: 7105 W. 10th Ave, Kennewick, WA 99336

○ سه شنبه 9 صبح تا 11:30 صبح

منابع  Clark County
نوزادان نیازمند بانک دایپر

این بانک دایپر، انواع دایپر، دستمال مرطوب، پماد و شیر خشک را برای خانواده هایی با کودکان زیر چهار سال ارائه می دهد.

 • آدرس: All Saints Episcopal Church, 2206 NW 99th Street, Vancouver, WA 98665
  • باید اپاینتمنت داشته باشید
 • تیلفون: 406-439-6694
منابع Franklin County
بانک دایپر Tri-Cities

این نهاد غیرانتفاعی توزیع دایپر را از طریق تعدادی از کلیساهای محلی اداره می کند. برای دسترسی به این خدمات شما به موارد ذیل نیاز دارید:

 1. کارت هویت والدین
 2. مدرک تولد کودک / کارت سوشیل سکیورتی / کارت بیمه صحی

الف  *نکته مهم* – در مورد این اطلاعات بسیار مواظب باشید زیرا بسیار حساس و مهم است و باید  در برابر کلاهبرداری از آن محافظت شود.

 1. مدرک اقامت در محل ( مثل قرارداد کرایه، بیل آب و برق و غیره)
 2. سند تثبیت درآمد تان در ماه گذشته (گزارش پرداخت کاری، اسناد صادر شده توسط TANF/DSHS، حمایت از کودکان و غیره)

 

این مکان‌ها می‌توانند به شما کمک کنند حتی اگر درآمد یا مدارک مربوط به اقامت نداشته باشید.

 • ایمیل: myrichlandchurch@gmail.com
 • تلفن: 509-946-8807
 • آدرس، , Riverview Seventh-day Adventist Church Community Services: 605 N Road 36, Pasco, WA 99301

○ چهارشنبه 9 صبح تا 12 ظهر

 • Address, Benton Franklin Community Action Connections: 720 West Court Street, Pasco, WA 99301-4178
 • به شماره 509-545-4042 دوشنبه الی جمعه از ساعت 8 صبح الی 5 عصر زنگ بزنید و اپاینتمنت بگیرید.
منابع King County
بانک غذا در St. Mary’s – Baby Corner

این مرجع کیسه های حاوی شیر خشک، غذای کودک، دستمال مرطوب بچه، دایپر و وسایل مورد نیاز خانواده ها در اولین هفته هر ماه در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه توزیع مینماید.

واجد شرایط بودن: والدین باید کارت هویت عکس دار، یک نامه رسمی که ثابت کند در سیاتل زندگی می کنند، و یک شناسنامه یا کوپن صحی برای فرزندان خود ارائه دهند.

 • آدرس: 611 20th Ave S, Seattle, WA 98144

○ دوشنبه، چهارشنبه، جمعه 10 صبح تا 1 بعد از ظهر

 • تلفن: (206) 338-7215

نکته: تنها فامیل های که کودکان زیر سن دو سال داشته باشند میتوانند از Baby Corner کمک دریافت کنند.

 
بانک غذا و لباس Issaquah

این بانک مواد غذایی، غذاهای تازه و پوشاک کودک (دایپر) را ارائه می دهد. استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی هنگام حضور در فروشگاه الزامی است. در ساعات شلوغ تر جهت ورود به فروشگاه شماره ای دریافت می کنید و زمانی که نوبت تان رسید داخل شده میتوانید.

 • آدرس: 179 1st Ave SE, Issaquah, WA 98027

○ دوشنبه – پنج شنبه 8 صبح تا 7 بعد از ظهر

○ جمعه از ساعت 12 تا 4 بعد ازظهر

 • ایمیل: info@issaquahfoodbank.org
 • تلفن: (425) 392-4123

نکته: دوشنبه ها و سه شنبه ها از ساعت 1 تا 3 بعدازظهر شلوغ ترین و طولانی ترین زمان انتظار هستند.

 

فروشگاه خانوادگی Wellspring

این نهاد غیرانتفاعی فروشگاهی را اداره میکند که خانواده هایی بی سرپناه یا کسانیکه در معرض خطر بی سرپناهی هستند میتوانند از آنجا لباس رایگان و سایر اجناس ضروری برای اطفال الی سن 17 سال رایگان بدست آورند. اگرچه اکثر مراجعین توسط کارکنان یا مدیر پرونده (کیس ورکر) ارجاع می‌شوند، خانواده‌ها نیز می‌توانند مستقیماً برای کسب اطلاعات بیشتر به آنها تماس بگیرند.

 • آدرس: 1900 Rainier Ave S, Seattle, WA 98144

○ سه شنبه 12 ظهر الی 6 عصر

○ چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 12 تا 5 عصر

○ جمعه از ساعت 12ظهر الی 4 عصر

○ شنبه دوم ماه از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر

 • ایمیل: familystore@wellspringfs.org
 • تلفن: 206-902-4264

 

بانک غذای Holy Innocents Church

خانواده ها میتوانند با ارایه کارت هویت ازین بانک غذایی ماه یکبار کمک دریافت کنند. تنوع و مقدار دایپر و سایر لوازم خانگی/بهداشتی هر هفته تغییر می کند.

 • آدرس: Rainier Ave S, Seattle, WA 98144 1900

○ سه شنبه 3 الی 6:30 عصر

○ چهارشنبه 10 صبح تا 12 بعد از ظهر

 • ایمیل: familystore@wellspringfs.org
 • تلفن: 206-902-4264

 

بانک غذای Providence Regina House

این بانک غذایی در اولین شنبه هر ماه غذای کودک، شیر خشک، دایپر، دستمال مرطوب و لباس  ارائه می دهد.

 • آدرس: th Ave S, Suite 6, Seattle, WA 9810810 8201

○ پنجشنبه 12:30 الی 2 بعد از ظهر

○ شنبه 9 صبح تا 12 بعد از ظهر

 • تلفن: 206-763-9204

 

بانک غذا white Center

غذا و دایپر در این مکان موجود است و برای ساکنان منطقه White Center ارایه میگردد. برای مراجعه باید قبلا اپاینتمنت بگیرید. اگر تصدیق داکتر مبنی محدودیت تحرک داشته باشید محصولات را به دروازه منزل تان تحویل میدهند. آنها محصولات کودک از جمله دایپر- شیر خشک، غذای کودک و سایر اقلام را برای نوزادان و کودکان خوردسال ارائه می دهند.

اگر قبلاً به بانک غذای White Center مراجعه کرده اید، می توانید از اینجا برای تان وقت ملاقات تعیین کنید. اگر از مراجعین جدید هستید، حضوری ثبت نام کنید و اپاینتمنت های آینده تان (3 بار در هر ماه) را در زمان های زیر تنظیم کنید:

 • آدرس: 8th Ave SW, Seattle, WA 981468 10829
 • زمان ثبت نام

○ دوشنبه ساعت 12 الی 3 بعد از ظهر

○ چهارشنبه 10 صبح الی 1 بعد از ظهر

○ پنجشنبه 10 صبح تا 1 بعدازظهر (فقط در صورتی که سالمند یا از 60 سال به بالا هستید)

○ جمعه ساعت 10صبح  الی 1 بعد از ظهر

 • تلفن: 206-762-2848

نکته: ذخیره لوازم کودک روزهای دوشنبه از ساعت 12 تا 3 بعد از ظهر و چهارشنبه ها/جمعه ها از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر باز است. باید یک کاپی از کارت هویت فرزندتان یا مدرک تولد نوزاد (در صورت در دسترس نبودن شناسنامه) به همراه داشته باشید. هر خانواده می تواند یک بار در ماه به آنجا مراجعه کند.

 

بسته های دایپر WestSide

این نهاد غیرانتفاعی یک بسته 45 عددی  و یک بسته دستمال مرطوب را در مرکز White Center خود ارائه می دهد. آنها همچنین اهدای کارسیت (چوکی موتر برای کودک)- کالسکه، گهواره و چوکی های بلند را بر أساس اپاینتمنت می پذیرند.

 • آدرس، وایت سنتر Hub: 14th Ave SW, Seattle, WA 9814610002

○ دوشنبه تا جمعه 8:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر

 • تلفن: 206-767-1662
 • آدرس، South Lake Union: 435 8th Ave N, Seattle, WA 98109

 

خرید خرید کودک

این مرکز زنجیره ی أنواع متنوع از محصولات کودک از جمله دایپر، لباس، اسباب بازی، فرنیچر و غیره را ارائه می دهد. تنها یک مرکز آن در کینگ کونتی وجود دارد، اما می توانید به صورت آنلاین نیز سفارش دهید.

 • آدرس: 17686 Southcenter Pkwy, Tukwila, WA 98188

○ دوشنبه – شنبه 10 صبح تا 8 بعد از ظهر

○ یکشنبه 11  تا 7 بعد از ظهر

 • تلفن: 206-494-5778
منابع در Snohomish County

Next Step Pregnancy Services: Baby Boutique

این سازمان برای زنان باردار خدمات ارایه میکنند از جمله محصولات کودک مثل لباس نوزاد، دایپر، کار سیت یا چوکی موتر و سایر لوازم را توزیع می کند. برای دریافت محصولات ازین بوتیک، باید از طریق تکمیل پروسه که شامل شرکت در صنف های آموزش مواظبت از فرزند است Boutique Bucks بدست آورید.  برای کسب اطلاعات بیشتر، روی لینک بالا کلیک کنید یا از طریق تلفن یا حضوری با آنها تماس بگیرید.

 • تلفن: 425-329-4569
 • آدرس: 19526 64th Ave. West, Lynnwood WA 98036

○ ساعات کاری  این مرکز تغییر مینماید، بنابراین لطفاً برای یافتن ساعات فعلی تماس بگیرید.

 

Arlington Community Food Bank

این بانک غذایی شیرخشک و دایپر ارایه میدارد.

 • Address: 19118 63rd Ave NE, Arlington, WA 98223
  • Hours: Monday, 5-6:30pm; Wednesday, 5-6:30pm; Friday, 12pm-1pm
 • Phone: 360-435-1631
 • Email: info@arlingtonfoodbank.org

 

Mountlake Terrace Concern for Neighbors Food Bank

این بانک غذایی دایپر و دستمال مرطوب کودک را ارایه میدارد.

 • Address: 4700 228th St. SW, Mountlake Terrace, WA 98043
  • Hours: Tuesday, 9:30am – 11:30am
 • Phone: 425-778-7227
 • Email: concern4neighborsfoodbank@yahoo.com

 

Edmonds Food Bank

این بانک غذایی محصولات کودک را ارایه میدارد

 • Address: 828 Caspers Street, Edmonds, WA 98020 (Lower level of United Methodist Church)
  • Hours: Monday 3pm – 6pm, Tuesday 9am – 12pm
 • Phone: 425-778-5833
 • Email: Director@edmondsfoodbank.org

 

Granite Falls Community Coalition Food Bank

این بانک شیرخشک- غذای کودک و دایپر را ارایه میدارد.

 • Address: 307 N Alder Ave, Granite Falls, WA 98258
  • Hours: 2nd and 4th Wednesday 4:30pm – 6pm
 • Address: The Wind of Joy, 20721 Canyon Dr., Granite Falls, WA 98252
  • Hours: 1st, 3rd and 5th Wednesday 11:30am – 1:30pm
 • Phone: 360-691-4253
 • Email: foodbank@granitefallscc.org

 

Lynnwood Food Bank

این بانک غذای کودک، شیر خشک، دایپر و دستمال مرطوب ارایه میدارد..

 • Address: 5320 176th St. SW, Lynnwood, WA 98037
  • Hours: Wednesday, 11am – 5pm; Friday, 10am-1pm
 • Phone: 425-745-1635
 • Email: lynnwoodfoodbank@comcast.net

 

Maltby Food Bank

این بانک دایپر و دستمال مرطوب دارد

 • Address: 21104 86th Ave SE, Snohomish, WA 98296
  • Hours: Thursday, 12pm – 3pm (By appointment only)
 • Phone: 360-668-7900
 • Email: director@maltbyfoodbank.org

 

Marysville Community Food Bank

این بانک دایپر و دستمال مرطوب دارد

 • Address: 4150 88th St. NE, Marysville, WA 98270
  • Hours: Monday, 9am – 11am (62+ or disabled)
  • Hours: Tuesday, 3pm – 6pm; Friday, 9am – 11am
 • Phone: 360-658-1054
 • Email: info@marysvillefoodbank.org

 

Mukilteo Food Bank

این بانک غذایی محصولات نوزاد دارد

 • Address: 4514 84th St SW, Mukilteo, WA 98275
  • Hours: 2nd & 4th Monday, 3pm – 5:30pm
  • Hours: 2nd & 4th Tuesday, 9am – 10:30pm
 • Phone: 425-366-8229
 • Email: info@mukilteofoodbank.org

 

بانک غذایی ملی است که مکان های متعدد در بخش غربی واشنگتن دارد. آنها غذای کودک، دستمال مرطوب و دایپر دارند.

Everett Food Bank

 • Address: 1230 Broadway, Everett, WA 98201
  • Hours: Monday / Wednesday / Thu:sday, 10am – 2pm
  • Hours: 2nd & 4th Tuesday: 3pm-6pm
 • Phone: (425) 259-3191 ext 13014
 • Email: food@voaww.org

 

South Everett Mobile Food Bank

 • Address: 14 E Casino Rd, Everett WA 98208
  • 2nd / 4th / 5th Tuesday: 2pm-5pm
 • Phone: 425-212-5302
 • Email: food@voaww.org

 

Sultan Food Bank

 • Address: 617 1st St, Sultan, WA 98294
  • Hours: Monday, 5pm – 7pm; Friday, 9:30am – 12pm
 • Phone: 425-309-5782
 • Email: food@voaww.org
منابع در Pierce County

Help Me Grow Diaper Bank Network

نهاد مشارکت سازمان های محلی منطقه Pierce County است که دایپر را در تعدادی از مکان ها در سراسر آن منطقه فراهم می کند. برای مشاهده آدرس و معلومات تماس این سازمان ها روی لینک بالا کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر مستقیماً با آنها تماس بگیرید.

BETHEL FAMILY CENTER
 • Address: 18020 B Street East, Spanaway, WA 98387
  • Appointment required
 • Phone: Karen, 253-800-6850

 

FRANKLIN PIERCE SCHOOL DISTRICT

 • Address: 315 129th Street South, Tacoma, WA 98444, BUILDING A
  • Diaper pick up by appointment
 • Phone: 253-298-4491

 

MULTICULTURAL CHILD & FAMILY HOPE CENTER

 • 2021 S. 19th Street, Tacoma, WA 98405
  • Mon 2pm – 5pm
  • By appointment
 • Phone: Amalia, 253-593-6641 ext. 7
 • Download Flyer

 

SUMNER FAMILY SUPPORT CENTER

 • Address: 1508 Willow Street, Sumner WA 98390 PORTABLE 705
  • Mon – Thur 12:30pm – 4:30pm
  • By appointment: Mon – Thurs 8am – 12 pm
 • Phone: 253-891-6153
 • Email: ida_cortez@sumnersd.org

 

WHITE RIVER FAMILY SUPPORT CENTER

 • Address: 250 W. Main St., Building 200, Buckley WA 98321
  • By appointment: Mon – Thurs 8am – 1pm
 • Phone: Leah, 360-829-5883

 

KEY PENINSULA FAMILY RESOURCE CENTER

 • Address: 17010 S. Vaughn Road, Vaughn, WA 98394
  • Diaper pick up by appointment
 • Phone: Tami, 253-884-5433 or
 • Email: Tami.Miller-Bigelow@chs-wa.org

 

LORENE’S PLACE FOR KIDS

 • 11150 Gravelly Lake Dr SW, Lakewood, WA 98499
  • Diaper delivery (Lakewood area only) and pick-up by appointment
 • Phone: Dominique, 253-439-9569
 • Email: dtaylor@lplacekids.org

 

EASTSIDE FAMILY SUPPORT CENTER

 • Address: 3569 E Roosevelt Ave, Tacoma, WA 98404
  • Diaper pick up by appointment: Mon – Thurs 10am – 3pm
 • Phone: 253-649-1012

 

ORTING FAMILY SUPPORT CENTER

 • 120 Washington Ave. N, Orting WA 98360
  • By appointment: Mon – Thurs 9am – 2pm
 • Phone: Heather, 360-893-8500
 • Email: HMustapha@tpchd.org

 

BONNEY LAKE FOOD BANK

 • 24015 SR 410 E, Buckley WA 98321
  • Mon – Fri 10am – 1pm
 • Phone: 253-303-5909

 

بانک غذای Bonney Lake

این بانک غذایی با بانک دایپر کونتی کار می کند. آنها دایپر و دستمال مرطوب نوزاد  تهیه می کنند. برای دریافت محصولات به هیچ مدرک شناسایی یا مدرکی از آدرس لازم نیست. همچنان مدرک تثییت  درآمد ضرور نیست. اطلاعات شخصی تان برای گزارشات جمعیت شناختی، بودجه و گزارش های دولتی استفاده شده  و خارج از بانک غذایی به اشتراک گذاشته نمی شود. آنها برنامه غذایی أطفال را دارند و ممکن است غذای نوزاد هم داشته باشند. مراجعین جدید می توانند در اینجا ثبت نام کنند.

 • State Route 410, Buckley WA 9832124015

○ ساعت کاری: دوشنبه تا جمعه از ساعت 1 ظهر تا 5 عصر

 • تلفن: 253-303-5909
 • ایمیل: info@bonneylakefoodbank.org

 

Eloise’s Cooking Pot Food Bank

این بانک غذایی محصولات نوزاد را دارد.

 • Address: 3543 E. McKinley Avenue, Tacoma, WA 98404
  • Hours: Tuesday – Friday, 10am – 6pm
 • Phone: 253-212-2778
 • Email: info@themadfseattle.org

 

Sumner Community Food Bank

این بانک غذایی دایپر دارد. به کارت هویت و اپاینتمنت نیازی نیست.

 • Address: 15625 Main Street E, Sumner WA 98390
  • Hours: Monday – Saturday, 10am-1pm; Thursday, 5pm-7pm
 • Phone: 253-863-3793
 • Email: community@sumnerfoodbank.org

 

بانک غذای Puyallup

این بانک غذایی دایپر و محصولات نوزاد را ارایه میکند. برای مراجعه باید قبلا اپاینتمنت ترتیب داده باشید. هر 30 روز یک بار می توانید اپاینتمنت بگیرید برای تنظیم اپاینتمنت  با شماره 253-848-5240  روزهای دوشنبه تا پنجشنبه از 9 صبح تا 12 بعدازظهر تماس بگیرید یا به appointments@pfb.org ایمیل بفرستید. مراجعین بدون اپاینتمنت  را برای دریافت وعده‌های غذایی گرم، کیسه‌های غذای اضطراری یا سایر خدمات به New Hope Resources Center ارجاع می‌دهند.

 • آدرس: 217 W Stewart Ave, Puyallup, WA 98371

○ ساعت کاری: دوشنبه/چهارشنبه/پنجشنبه 11:45 الی 2:15;  شنبه از 9 صبح تا 11:30 صبح

 • تلفن: 253-848-5240

○ ساعت کاری: دوشنبه / سه شنبه 9 صبح تا 3 بعد از ظهر؛ چهارشنبه / پنجشنبه از 9 صبح تا 12 بعد از ظهر؛ جمعه/شنبه، 9 صبح تا 11 صبح

 • ایمیل: info@pfb.org یا appointments@pfb.org

 

Nourish Pierce County

این شبکه ای از بانک های مواد غذایی در Nourish Pierce County است. بانک های غذایی آنها غذای کودک، شیر خشک و دایپر دارند. از همه مراجعین نام، تعداد افراد خانواده، آدرس آنها و تاریخ تولد همه اعضای خانواده پرسیده می شود. معلومات مذکور فقط برای استفاده اداری بوده و کمک می کند تا اطمینان حاصل کنند که غذای کافی برای خدمت به همه نیازمندان در دسترس است. اطلاعاتی مانند سن، کد پستی و قومیت فقط برای مقاصد آماری با رعایت منابع مالی دولتی جمع آوری می شود. برای مراجعه به مدرک شناسایی، مدرک آدرس  یا مدرکی برای تثبیت درآمد تان نیاز نیست. اطلاعات شخصی شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. مکان های زیر را مشاهده نمایید:

Northwest Tacoma

 • Address: Mason United Methodist Church, 2710 North Madison St, Tacoma WA 98407
  • Hours: Wednesday, 12pm – 4pm; Saturday, 11:30am – 3pm
 • Phone: 253-756-4974
 • Email: info@nourishpc.org

 

Southeast Tacoma

 • Address: Lutheran Church of Christ the King, 1704 E. 85th Tacoma WA 98445
  • Hours: Monday & Friday, 11am – 4pm; Wednesday, 11am – 6pm
 • Phone: 253-531-4530
 • Email: info@nourishpc.org

 

Edgewood

 • Address: Mountain View Lutheran Church, 3607 122nd Ave. E., Suite B Edgewood WA 98372
  • Hours: Wednesday, 3:30pm – 6:30pm; Saturday, 11am – 2pm
 • Phone: 253-826-4654
 • Email: info@nourishpc.org

 

Lakes

 • Address: United Methodist Church, 6900 Steilacoom Blvd. SW Lakewood WA 98499
  • Hours: Monday, Wednesday & Friday, 2pm – 4pm
 • Phone: 253-581-1116
 • Email: info@nourishpc.org

 

Graham/South Hill

 • Address: Holy Disciples Catholic Church, 10425 187th St. E Puyallup WA 98374
  • Hours: Monday & Friday, 10am – 1:30pm; Wednesday, 2pm – 6pm
 • Phone: 253-846-3805
 • Email: info@nourishpc.org

 

Jackson Street

 • Address: St. Andrew’s Episcopal Church, 7410 South 12th St Tacoma, WA 98465
  • Hours: LAST Wednesday of the month – Wednesday, 5pm – 7pm
 • Phone: 253-383-3164
 • Email: info@nourishpc.org
بانک های سیار مواد غذایی:

بانک های سیار مواد غذایی، انبارهای مواد غذایی غیر سنتی هستند که به مناطق مختلف سفر می کنند. طبق برنامه زمانی مشخص  به محله های مختلف می روند. در Pierce County بانک های سیار مواد غذایی نظر با توجه به بدسترس بودن آنها بر اساس روزهای هفته فهرست شده اند.

 

MONDAY

Bethlehem Lutheran Church

 • Address: 101 E 38th St, Tacoma, WA 98404
 • Hours: Monday, 1pm – 3pm

 

Cedarcrest Middle School

 • Address: 19120 13th Ave Ct East, Spanaway, WA 98387
 • Hours: Monday, 4:30pm – 6:30pm

 

Giaudrone Middle School

 • Address: 4902 S Alaska St, Tacoma, WA 98408
 • Hours: Monday, 4:30pm – 6:30pm

 

TUESDAY

STAR Center

 • Address: 3873 S. 66th St., Tacoma, WA 98409
 • Hours: Tuesday, 1pm – 3pm

 

Former Spanaway Elementary school

 • Address: Pacific Ave & 166th, Spanaway, WA 98387
 • Hours: Monday, 4:30pm – 6:30pm

 

Tacoma Community College (Lot F)

 • Address: Mildred St. South & 15 St. South, Tacoma, WA 98406
 • Hours: Monday, 4:30pm – 6:30pm

 

WEDNESDAY

Clover Park Tech College (Bldg 5)

 • Address: 4500 Steilacoom Blvd, Lakewood, WA 98499
 • Hours: Wednesday, 1pm – 3pm

 

Calvary Baptist Church

 • Address: 9010 320th St. South, Roy, WA 98580
 • Hours: Wednesday, 1pm – 3pm

 

Pierce College-Ft. Steilacoom  (Lot D)

 • Address: 9401 Farwest Drive SW, Lakewood, WA 98498
 • Hours: Wednesday, 4:30pm – 6:30pm

 

Bethel High School

 • Address: 22215 38th Ave East, Spanaway, WA 98387
 • Hours: Wednesday, 4:30pm – 6:30pm

 

THURSDAY

Tillicum – Lighthouse Baptist Church

 • Address: 8415 Maple St SW, Lakewood, WA 98498
 • Hours: Thursday, 1pm – 3pm; 4:30pm – 6:30pm

 

Bates Technical College, South Campus

 • Address: Building A -2201 South 78th St, Tacoma, WA 98409
 • Hours: Thursday, 1pm – 3pm

 

FRIDAY

Purdy Cost Less Pharmacy 1

 • Address: 14218 92nd Ave. NW, Gig Harbor, WA 98329
 • Hours: Friday, 1pm – 3pm

 

Salishan Family Investment Center

 • Address: 1724 E 44th St, Tacoma, WA 98408
 • Hours: Friday, 1pm – 4pm

 

Church of Jesus Christ of LDS

 • Address: 12521 134 Ave, KPN Key Peninsula, WA, 98329
 • Hours: Friday, 4:30pm – 6:30pm

منابع در Spokane County

CAPA/PREPARES Diaper Resources

این نهاد با مشارکت سازمان خیریه Catholic Charities Eastern Washington، برای والدینی که کودکان زیر 5 سال دارند 12 دانه دایپر در هر 30 روز توزیع مینماید. آنها همچنین می توانند هر 60 روز یکبار لباس بارداری و بچه گانه تا سایز 5T دریافت کنند. برای دریافت کمک باید مدرک تاریخ تولد و کارت هویت همراه باعکس والدین موجود باشد.

 • Address: 12 E 5th Ave, Spokane, WA 99202
  • Contact for hours of operation
 • Email: ellie.toone@cceasternwa.org
 • Phone: (509) 455-4986

 

Sweet Repeat Maternity and Kids Boutique

درین مکان لباس های جدید و استفاده شده، لوازم مورد نیاز اطفال، و اسباب بازی پیدا نموده میتوانید.

 • Phone: (509) 891-4947
 • Address, 1510 N Argonne Rd, Spokane Valley, WA 99212
  • Mon – Wed 10am – 6am
  • Thurs – Sat 10am – 5am

 

Valley Food Bank

این بانک غذایی شیرخشک، دایپر و دستمال مرطوب دارد.

 • Address: 10814 E Broadway Ave, Spokane Valley, WA 99206
  • Hours: Monday-Friday, 9am – 3pm
 • Phone: 509-927-1153
 • Email: admin@svpart.org

منابع در Skagit County

Diaper Bank of Skagit County

این مکان از طریق United Way of Skagit County اداره می شود، از لست سازمان های مندرج در لینک بالا شما می توانید به دایپر دسترسی داشته باشید. اگر جزء این سازمان ها نیستید، می توانید مستقیماً با استفاده از اطلاعات تماس زیر با آنها تماس بگیرید.

 • Email: ana@unitedwayskagit.org
 • Phone: (360) 746-6156

– All Images by pch.vector on Freepik