پښتو     |     English
Online retail sales

 

Amazon

آمازون یک شبکه بزرگ آنلاین است که اجناسی از قبیل لوازم منزل، ماشین های خیاطی، لوازم خیاطی، جاروب برقی، ظروف آشپزخانه، وسایل برقی، لوازم آرایشی و سایر اجناس را بفروش میرساند. اجناس فروخته شده بعدا به آدرس مشتریان ارسال میگردد. مشتریان میتوانند در قسمت جستجوگر اجناس مورد نیاز خود را تایپ نموده و بر اساس کتگوری جستجو کنند. مهم است تا به مصرف انتقال آن نیز توجه شود زمانیکه جنسی را سفارش میدهید، انتقال سریع خوب است اما هزینه بیشتری دارد.

 

آمازون گزینه Today’s Deals یا معامله روز را دارد که اجناس با تخفیف عرضه میگردد.

 

نکته: عضویت Amazon Prime سال $139 دالر (ماه $14.99) هزینه دارد اما برای تان امتیاز انتقال رایگان و سریع (ظرف مدت 2 روز) را مساعد میسازد. استفاده از آن با صرفه خواهد بود اگر شما خریداری بیشتری از آمازون داشته باشید.  

 

Overstock

 فروشگاهی است فقط آنلاین که اجناس را به آدرس تان ارسال میدارد. اجناس این فروشگاه با تخفیف همراه بوده اما به مراتب گران تر از نرخ فروشگاه های دست دوم، ذخیره گاه فرنیچر، و سایر مکان های فروش جنس ارزان و رایگان میباشد.

 

Wayfair

فروشگاه آنلاین است که فرنیچر با تخفیف قیمت، جاروب برقی، تاج تخت خواب، فرم تخت خواب و غیره عرضه میکند. هرچند اجناس این فروشگاه با تخفیف همراه است، اما نسبت به نرخ اجناس که از فروشگاه دست دوم و ذخیره گاه فرنیچر میسر است به مراتب گرانتر میباشد.

 

Target 

این ها فروشگاه های زنجیره ی هستند که فرنیچر، جاروب برقی، مواد خوراکی، لباس و لوازم منزل را با قیمت های متوسط عرضه میکنند. شما میتوانید اجناس مورد نیاز تان از سایت Target بصورت آنلاین خریداری نماید تا بعدا به آدرس تان ارسال گردد و یا از نزدیکترین فروشگاه Target در محل تان تحویل بگیرید. Target بعضی اجناس را به لیلام میگذارد. اجناس لیلام شده ارزان قیمت هستند اما قابل واپس گیری نیستند.

 

Walmart

این های فروشگاه های زنجیره ی مواد خوارکی و لوازم خانگی هستند. مشتریان میتوانند انواع اجناس از جمله لباس، توشک های تخت خواب، و سایر وسایل را به طور آنلاین خریداری کنند. در سطح واشنگتن 66 فروشگاه والمارت موجود است که با استفاده از آدرس یابی فروشگاه میتوانید نزدیک ترین آنرا پیدا کنید. شما میتوانید اجناس مورد نیاز تان از سایت Walmart بصورت آنلاین خریداری نماید تا بعدا به آدرس تان ارسال گردد و یا از نزدیکترین فروشگاه Walmart  در محل تان تحویل بگیرید والمارت بعضی اجناس را به لیلام میگذارد. اجناس لیلام شده ارزان قیمت هستند اما قابل واپس گیری نیستند.