پښتو     |     English
Statewide resources

 

Goodwil

 

مشتریان میتوانند به طور حضوری یا انلاین از این فروشگاه های خرید کنند. شما میتوانید با تایپ کردن Zip code تان در انترنت نزدیک ترین فروشگاه گودویل به محل تان را جستجو کنید. مشتریان میتوانند به طور آنلاین خرید خود را انجام داده و اجناس به آدرس شان انتقال میابد. بسیاری از اجناس آنلاین به داوطلبی گذاشته میشود اما شما میتوانید اجناس را از صفحه Buy it Now مستقیما بدون داوطلبی خریداری نمایید. گودویل یک بخشی دارد که اجناس به یک سنت بفروش میرسد در صورتیکه خریداران با مشکل خرید و قیمت ها به طور انلاین مواجه هستند.

 

نکته: گودویل اجناس خود را با کاغذ های تعین نرخ به رنگ های متفاوت تنظیم میکند. هر هفته یک رنگ متفاوت با تخفیف 30 الی 50 فیصد، شما میتوانید از استفاده ازین فرصت اجناسی که به تخفیف رفته را خریداری و پول تان را ذخیره کنید.

 

 

Habitat Restore

فروشگاه های Habitat Restore به طور مستقل اداره شده و اجناس استفاده شده را عرضه میکند. این فروشگاه ها کمک های مالی و خیریه را  میپذیرد و اجناس متنوع استفاده شده با کیفیت را با کسر قیمت نسبت به فروشگاه های کلان به مردم عرضه میکند. با این کار خویش از زباله شدن اجناس جلوگیری و فرصت استفاده مجدد آنرا مساعد میسازد. آدرس و شماره تماس این فروشگاه ها در ایالت واشنگتن در ذیل لیست شده است. شما همچنان میتوانید با درج Zip Code محل تان در سایت آدرس یابی  نزدیکترین فروشگاه را پیدا کنید.

 

 

Value Village

این مکان اجناس منزل استفاده شده را با قیمت ارزان برای مشتریان عرضه میدارد. از بخش آدرس یابی سایت محل این فروشگاه ها را در واشنگتن دریافت کنید. مشتریان با اشتراک در بخش Super Saver Club میتوانند برای شان امتیاز ذخیره کرده و هنگام خرید فرنیچر این امتیازات را استفاده کنند.

 

 

Costco

فروشگاه های کاستکو اجناس با کیفیت را با قیمت مناسب به مشتریان که عضویت این فروشگاه را دارند عرضه میدارد. موقعیت فروشگاه های کاستکو را با استفاده از لینک here در واشنگتن میتوانید دریافت کنید. ویب سایت لیست آدرس ها، تیلفونها، و خدماتی که هر فروشگاه عرضه میدارد را بدسترس تان میگذارد. خدماتی که فروشگاه های مذکور عرضه میدارد شامل غذا، تانک تیل، خدمات تعویض تایر موتر، دواخانه، خدمات عینک، و خدمات وسایل شنوایی. در وبسایت روی فروشگاه مشخص کلیک کنید تا از ساعت کاری و خدمات آن معلومات دریافت کنید.

 

برای دریافت معلومات بیشتر راجع به عضویت این فروشگاه ها و ارایه درخواست عضویت اینجا here کلیک کنید.

 

IKEA

فروشگاه IKEA فرنیچرهای آمده شده برای بسته بندی، لوازم آشپزخانه، اجناس خانه، و سایر لوازم را بفروش میرساند. از بخش آدرس یابی فروشگاه های موجود در ایالت واشنگتن را پیدا کنید.

 

Fred Meyer

این فروشگاه در محلات مختلف در سطح ایالت موجود بوده و مواد خوراکی، فرنیچر و لوازم خانه را عرضه میدارد. با افتتاح حساب عضویت این فروشگاه بطور رایگان  از مزایا تخفیف هنگام خرید مستفید شوید. از بخش آدرس یابی فروشگاه های موجود در ایالت واشنگتن را پیدا کنید.

 

HomeGoods

فروشگاه های زنجیره ی هستند که لباس، فرنیچر، و لوازم منزل را با تخفیف عرضه میکنند. مواد مورد نیاز تان را میتوانید به شکل آنلاین خریداری کنید اما اکثر لوازم در فروشگاه ها در محلات مختلف قابل خریداری اند. از بخش آدرس یابی فروشگاه های موجود در ایالت واشنگتن را پیدا کنید.

 

Target

فروشگاه های زنجیره ی هستند که فرنیچر، جاروب برقی، مواد خوراکی، لباس و لوازم منزل را با قیمت های متوسط عرضه میکنند. در سطح ایالت واشنگتن تعداد زیادی ازین فروشگاه ها موجود است. شما میتوانید یکی از آنها را در محل خود با از استفاده از آدرس یابی فروشگاه پیدا کنید. Target بعضی اجناس را به لیلام میگذارد. اجناس لیلام شده ارزان قیمت هستند اما قابل واپس گیری نیستند.

 

Best Buy

فروشگاه های زنجیره ی هستند که لوازم الکترونیک و لوازم خورد و کوچک مثل جاروب برقی را عرضه میکنند. از بخش آدرس یابی فروشگاه های موجود در ایالت واشنگتن را پیدا کنید. Best Buy بعضی اجناس را به لیلام میگذارد. اجناس لیلام شده ارزان قیمت هستند اما قابل واپس گیری نیستند.

 

Walmart

والمارت فروشگاه های زنجیره ی مواد خوارکی و لوازم خانگی هستند. مشتریان میتوانند انواع اجناس از جمله لباس، توشک های تخت خواب، و سایر وسایل را به طور آنلاین خریداری کنند. در سطح واشنگتن 66 فروشگاه والمارت موجود است که با استفاده از آدرس یابی فروشگاه میتوانید نزدیک ترین آنرا پیدا کنید. والمارت بعضی اجناس را به لیلام میگذارد. اجناس لیلام شده ارزان قیمت هستند اما قابل واپس گیری نیستند.

 

 

JOANN Fabrics & Crafts

فروشگاه های زنجیره ی هستند که تکه (منسوجات) و لوازم خیاطی به شمول کلافه های نخ، سوزن، دکمه و ماشین خیاطی را به قیمت های مناسب عرضه میدارد. بسیاری از لوازم را میشود آنلاین سفارش داد. با استفاده از آدرس یابی فروشگاه میتوانید موقعیت آنها را در ایالت واشنگتن پیدا کنید. در ذیل تعداد از فروشگاه های که با این کمپنی در ارتباط هستند برای سهولت تان ترتیب شده، ساعات کاری نظر به موقعیت فروشگاه متفاوت خواهد بود.

 

Michaels Arts & Crafts

فروشگاه های زنجیره ی هستند که مشتریان میتوانند ماشین خیاطی، لوازم مربوط خیاطی، تکه، نخ، و موشله را خریداری کنند. اجناس مورد نیاز تان را میتوانید از بخش Fabric and Sewing Shop از فروشگاه های موجود در ایالت واشنگتن با استفاده از گزینه آدرس یابی خریداری کنید. ساعات کاری نظر به موقعیت فروشگاه متفاوت خواهد بود.

 

Quality Sewing & Vacuum

QSV فروشگاه های زنجیره ی هستند که ماشین های خیاطی و جاروب برقی را ترمیم نموده و هم بفروش میرسانند. این فروشگاه ها همچنان فروش تکه، نخ، سوزن، و سایر لوازم خیاطی را عرضه میدارد. این فروشگاه ها صنف های آموزش خیاطی و ترمیم ماشین خیاطی را پیشکش میکند. با استفاده از گزینه آدرس یابی محلات این فروشگاه را در واشنگتن پیدا نموده و یا هم میتوانید مواد مورد نیاز خود را آنلاین خریداری نمایید.

 

Mattress Firm

شرکت توشک فروشگاه زنجیره ی است که توشک های تخت خواب را با تخفیف قیمت عرضه میکند. در ایالت واشنگتن محلات مختلف این فروشگاه ها را با استفاده از گزینه آدرس یابی پیدا کرده میتوانید. زیپ کد تان را بنویسید تا نزدیکترین فروشگاه را بیابید.

 

 

Ashley Furniture – Hope to Dream

 

فقط تخت خواب برای اطفال: فامیل های کم درآمد که اطفال بین سن 3 الی 16 ساله داشته و به تخت خواب ضرورت دارند با استفاده از وبسایت این فروشگاه میتوانند اطفال شان را ثبت نام نمایند. ثبت نام میتواند توسط مکتب، کیس ورکر، کلیسا ها، و سازمان های خیریه صورت پذیرد.