پښتو     |     English

این صفحه حاوی منابع زیر است که چگونه می توان شیر خشک و غذای کودک را در ایالت واشنگتن دریافت کرد

Baby Formula Food
 چطور شیرخشک و مواد غذای برای کودک دریافت کنید

برای پیدا کردن منابع غذایی بیشتر، برنامه کمکی غذا و برنامه کمکی دولتی را بررسی نمایید.

 

منابع ایالتی واشنگتن
برنامه تغذیه زنان، نوزادان و کودکان (WIC).

این برنامه به افراد باردار، کودک پس از ولادت و شیر خواران الی سن پنج سال که فامیل شان از لحاظ اقتصادی در سطح 185 درصد از سطح فقر فدرال یا کمتر از آن هستند، خدمات ارائه می دهد. برنامه WIC مشاوره تغذیه، حمایت از شیردهی، بررسی ها صحی و ارجاعات صحی، و کمک مالی ماهانه برای تهیه غذای سالم مانند میوه، سبزیجات و شیر ارائه می دهد.

 

واجد شرایط بودن:

اگر Apple Health دارید، احتمالاً واجد شرایط WIC هستید. واجد شرایط بودن WIC بر اساس تعداد اعضای خانواده و درآمد آنها تعیین می شود. اینجا جدول ذیل معیار واجد شرایط بودن را توضیح داده است. اگر سقف درآمد شما کمتر از اندازه لیست شده با توجه به تعداد خانواده تان باشد، واجد شرایط هستید. برای ثبت نام، با کلیک کردن اینجا و جستجوی “WIC” با کد پستی خود، یک مرکز محلی WIC را پیدا کرده و با آن تماس بگیرید.

Number of people in your household

تعداد اعضای خانواده

Maximum monthly income to qualify

بالاترین سطح درآمد ماهانه برای واجد شرایط بودن

Maximum annual income to qualify

بالاترین سطح درآمد سالانه برای واجد شرایط بودن

2

$2,823

$33,874

3

$3,551

$42,606

4

$4,279

$51,338

5

$5,006

$60,070

6

$5,734

$68,802

7

$6,462

$77,534

غذای اصلی

غذای اصلی یکی از خدمات ارائه شده توسط اداره DSHS میباشد. راهنمایی ارایه درخواست را می توانید در صفحه کمک های دولتی بدست بیاورید. این برنامه به خانواده‌های کم‌ درآمد کمک می‌کند تا هر ماه هزینه غذا مورد نیاز خود را بپردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غذای اصلی اینجا را کلیک کنید.

نکته: برای دریافت مزایای غذای اصلی شرکت کنندگان در Basic Food باید شرایط کاری پیچیده از جمله پذیرش و حفظ شغل تحت شرایط خاص را رعایت کنند. کیس ورکر تان باید بتواند برای واجد شرایط ماندن تان برای برنامه کمک کند.

برنامه کمک غذایی دولتی

برنامه کمکی غذایی ایالتی یکی از خدمات ارائه شده توسط  DSHS است. دستورالعمل های درخواست را می توان در صفحه کمک های دولتی دریافت کنید. این برنامه به خانواده‌های مهاجر و پناهندگان کم ‌درآمدی که واجد شرایط دریافت غذای اصلی نیستند، کمک می‌کند تا هر ماه هزینه غذا را بپردازند.

نکته: این برنامه شرایط کمتری نسبت به Basic Food دارد. تابعیت و وضعیت اقامت از جمله شرایط آن نیست.

 

چیزی نخرید

برنامه “چیزی نخرید” اعضای یک محل را برای مبادله انواع مختلف اجناس به طور رایگان به هم ارتباط میدهد. یک حساب فیسبوک برای شرکت در گروه محلی شما لازم است. برای ایجاد حساب در فیسبوک باید نام، ایمیل یا شماره تلفن، تاریخ تولد و جنسیت خود را وارد کنید.

زمانیکه یک حساب کاربری در فیس بوک برای خود ساختید، می توانید به عضویت گروه «چیزی نخرید» اجتماع محلی خود بپیوندید. برای یافتن گروه‌هایی که در شهر شما فعال هستند، به لینک بالا مراجعه کنید. برای یافتن آسانتر شهر یا محله خود، CTRL + F را روی صفحه کیبورد خود فشار دهید و نام منطقه خود را در چوکات جستجویی که ظاهر می شود تایپ کنید. روی لنیک که به شما نزدیکتر است کلیک نموده و درخواست عضویت کنید. ممکن است از شما خواسته شود اطلاعاتی ارائه دهید تا افرادی که گروه را اداره می کنند اطمینان حاصل بدست آورند که شما از همان محل هستید.

هنگامی که در یکی از گروه های “چیزی نخرید”  پذیرفته شدید، می توانید برای اجناس که می خواهید به دیگران بدهید و اجناسی که خود تان نیاز دارید پست بگذارید. اگر جنسی را می‌دهید، لازم است تا شرح کوتاهی از کیفیت و چگونگی جنس، تصویری از آن و مکانی که افراد می‌توانند آنها را تحویل بگیرند ارایه دهید.  سپس افراد در صورت علاقه به شما در فیس بوک پیام می دهند یا در مورد پست نظر می دهند. اگر به جنس یا کالایی شخص دیگری علاقه دارید، مستقیما برای آن شخص در مورد آن جنس پیام یا نظر دهید. اگر به دنبال کالایی هستید، پستی در مورد همان جنس یا کالا همراه با شرح مختصر ارایه کنید، ممکن است شخصی که آن جنس را دارد برای تان پیشنهاد دهد.

اگر می‌خواهید نحوه استفاده مؤثرتر از BuyNothing را یاد بگیرید، از آکادمی BuyNothing دیدن کنید تا با جزئیات کامل مطابق به سرعت یادگیری خودتان آنرا بیاموزید.   

 

مثالی از لیست اجناس ” چیزی نخرید”  

نکته: در حالیکه بیشتر معاملات Buy Nothing دوستانه میباشد، لطفاً هنگام ملاقات بخاطر تحویل دهی جنس با افرادی که نمیشناسید مراقب باشید. در اینجا چند نکته مهم امنیتی وجود دارد تا مطمئن شوید هنگام دادن یا گرفتن جنس از گروه Buy Nothing آسیبی نبینید:

 1. بهتر خواهد بود تا در یک مکان عمومی ملاقات کنید، اما بسیاری از مردم برای راحتی کار، در محل اقامت یا خانه خود جنس را تحویل/تسلیم می‌کنند.
 2. در هر مکانی که ملاقات می کنید، دوستی را با خود بیاورید و به دیگران بگویید کجا می روید.
 3. حساب فیسبوک شخصی که با او معامله انجام می دهید را بررسی کنید. اگر قابل اعتماد به نظر نمی رسید، نیازی به پیگیری معامله ندارید.
 4. اطلاعات شخصی مانند آدرس، تاریخ تولد، اطلاعات مالی، هویت و غیره را در اختیار دیگران قرار ندهید.

 

محل معامله یا بازار فیسبوک

Facebook Marketplace یک فروشگاه آنلاین است که در آن هر کس به شمول خود تان می‌تواند اجناسی را برای فروش پست کند. برای شرکت در Marketplace یک حساب فیسبوک لازم است. برای ایجاد حساب کاربری خود باید نام، ایمیل یا شماره تلفن، تاریخ تولد و جنسیت خود را ارایه کنید. نگاه کردن و چک نمودن اجناس بدون حساب فیسبوک ممکن است، اما نمی‌توانید با فروشنده تماس بگیرید. برای یافتن انواع اجناسی که ضرورت دارید میتوانید از بخش جستجو یا لیست اجناس به اساس کتگوری استفاده کنید. 

هنگامی که یک حساب کاربری در فیسبوک ایجاد کردید، می توانید هر کالایی را که نیاز دارید به فروشنده پیام دهید. همچنان می‌توانید از آنها سؤال نموده و تبادل نظر کنید که کالا را با چه قیمتی خریدار هستید، در کجا برای تحویل گرفتن کالا همدیگر را ملاقات میکنید، و سایر جزئیات مربوط به معامله را حل و فصل کنید.

نکته: در حالیکه بیشتر معاملات Facebook Marketplace دوستانه میباشد، لطفاً هنگام ملاقات بخاطر تحویل دهی جنس با افرادی که نمیشناسید مراقب باشید. در اینجا چند نکته مهم امنیتی وجود دارد تا مطمئن شوید هنگام دادن یا گرفتن جنس از اشخاص بیگانه آسیبی نبینید:

 1. بهتر خواهد بود تا در یک مکان عمومی ملاقات کنید، اما بسیاری از مردم برای راحتی کار، در محل اقامت یا خانه خود جنس را تحویل/تسلیم می‌کنند.
 2. در هر مکانی که ملاقات می کنید، دوستی را با خود بیاورید و به دیگران بگویید کجا می روید.

      3.حساب فیسبوک شخصی که با او معامله انجام می دهید را بررسی کنید. اگر قابل اعتماد به نظر نمی رسید، نیازی به پیگیری معامله ندارید.

 1. اطلاعات شخصی مانند آدرس، تاریخ تولد، اطلاعات مالی، هویت و غیره را در اختیار دیگران قرار ندهید.
 2. از روش های پرداخت مصوون و فوری مانند پی پال، ونمو، کش اپ یا فیسبوک مسنجر استفاده کنید. هر یک از این برنامه‌ها را می‌توان بر روی تیلفون خود دانلود کرده و گزینه‌های محافظت از پرداخت را فعال نمایید تا اگر جنسی که توضیح داده شده مطابق میل تان نبود بتوانید پول خود را پس بگیرید. اطمینان حاصل کنید که برای فعال کردن محافظت از خرید، پول ارسال شده را به عنوان خرید جنس عنوان دهید نی یک انتقال پول برای طرف مقابل. گزینه های مانند Zelle محافظت از خرید را ارائه نمی دهند و برای Facebook Marketplace توصیه نمی شوند.
 3. در بسیاری از موارد، خرید با پول نقد می تواند یک گزینه خوبی باشد، اما مطمئن نیست. اگر کیفیت محصول خوب باشد پرداخت با پول نقد گزینه مناسبی است. این امر بستگی به فروشنده دارد که آیا پول نقد می پذیرد یا نی.
           
خرید خرید کودک

این زنجیره انواع زیادی از محصولات کودک از جمله پوشاک (دایپر)، لباس، اسباب بازی، فرنیچر و غیره را ارائه می دهد. شما می توانید از طریق لینک بالا به صورت آنلاین سفارش دهید.

Target

 از فروشگاه های زنجیره ی بزرگ است که اجناس متنوعی مورد نیاز نوزاد، کودک یا خودتان را ارائه می دهد. آنها بخش هایی برای پوشاک، غذا، فرنیچر، لوازم الکترونیکی و سایر لوازم دارند. Targetهمچنین خدمات حمل و نقل را ارائه می دهد و اکثرا در خرید به شکل انلاین انتخاب بیشتری از اجناس موجود است نسبت به خرید حضوری از فروشگاه. با وارد کردن نام شهر خود یکی از فروشگاه های نزدیک به محل خود را در اینجا پیدا کنید، یا با استفاده از لینک بالا به صورت آنلاین سفارش دهید.

 

Fred Meyer

 از فروشگاه های زنجیره ی بزرگ است که اجناس متنوعی مورد نیاز نوزاد، کودک یا خودتان را ارائه می دهد. آنها بخش هایی برای پوشاک، غذا، فرنیچر، لوازم الکترونیکی و سایر لوازم دارند. آنها همچنین خدمات حمل و نقل را ارائه می دهند و اکثرا در خرید به شکل انلاین انتخاب بیشتری از اجناس موجود است نسبت به خرید حضوری از فروشگاه. با وارد کردن نام شهر خود یکی از فروشگاه های نزدیک به محل خود را در اینجا پیدا کنید، یا با استفاده از لینک بالا به صورت آنلاین سفارش دهید.

Walmart

از فروشگاه های زنجیره ی بزرگ است که اجناس متنوعی مورد نیاز نوزاد، کودک یا خودتان را ارائه می دهد. آنها بخش هایی برای پوشاک، غذا، فرنیچر، لوازم الکترونیکی و سایر لوازم دارند. آنها خدمات حمل و نقل را ارائه می دهند و اکثرا در خرید به شکل انلاین انتخاب بیشتری از اجناس موجود است نسبت به خرید حضوری از فروشگاه. با وارد کردن نام شهر خود یکی از فروشگاه های نزدیک به محل خود را در اینجا پیدا کنید، یا با استفاده از لینک بالا به صورت آنلاین سفارش دهید.

Burlington

این زنجیره ای از فروشگاه های بزرگ است که اقلام زیادی را که ممکن است برای نوزاد، کودک یا خودتان نیاز داشته باشید ارائه می دهد. آنها لوازم و پوشاک نوزاد را در کنار لباس کودک و بزرگسال و سایر کالاهای مختلف ارائه می دهند. در اینجا با وارد کردن شهر خود می توانید فروشگاه نزدیک به محل خود را پیدا کنید.

Costco

کاستکو از فروشگاه های زنجیره ی عمده فروشی است، یعنی فروشگاه های که اقلام را به صورت عمده در بسته بندی های بزرگ می فروشند. این فروشگاه محصولات زیادی را که ممکن است برای نوزاد، کودک یا خودتان نیاز داشته باشید، ارائه می دهد. آنها لوازم و پوشاک نوزاد، لباس کودک و بزرگسال و سایر کالاهای مختلف را ارائه می دهند. خرید از Costco نیاز به عضویت Costco داشته که حداقل 60 دالر در سال هزینه دارد. می توانید برای عضویت Costco در اینجا ثبت نام کنید.

با وارد کردن شهر خود میتوانید کاستکوی نزدیک خود را در اینجا پیدا کنید یا بصورت انلاین از لینک بالا سفارش دهید.

Amazon

آمازون یک پرچون فروشی آنلاین است که می‌توانید اکثر کالاهای مصرفی، از جمله محصولات کودک را از آنجا خریداری کنید. از لینک بالا برای سفارش اجناس که اکثرا در ظرف 1 تا 2 روز به خانه شما تحویل داده می شوند، استفاده کنید.

         
بانک یا محل ذخیره پوشاک برای نوزادان نیازمند

این بانک پوشاک (دایپر) کودک اجناسی مثل دستمال مرطوب، پوشاک، پماد و شیر خشک را برای خانواده های که کودکان زیر چهار سال دارند، ارائه می دهد.

 • Address: All Saints Episcopal Church, 2206 NW 99th Street, Vancouver, WA 98665
  • By appointment
 • Phone: 406-439-6694

 

Clark County Food Bank یا بانک غذایی کلارک کونتی

گدام این بانک غذایی شیرخشک، غذا و دایپر برای نوزادان در ساحات زیر توضیح مینماید:

 • تیلفون: 360-693-0939
 • Email: info@clarkcountyfoodbank.org
 
Amboy Food Bank
 • Address: 22200 Chelatchie Rd, Amboy, WA 98601
 • Hours: Tuesday 5-7pm; Wednesday, 5-7pm
 • Phone: 360-247-5448

 

Angels of God
 • Address: 2711 NE Andresen Road, Vancouver, WA 98661
 • Hours: Sunday, 1:30pm – 4pm; Wednesday, 5pm – 7:30pm
 • Phone: 360-936-5197

 

Battle Ground Adventist Community Services

 • Address: 11117 NE 189th St, Battle Ground, WA 98604
 • Hours: Tuesday, 1pm – 5:15pm; Thursday, 10am – 3:45pm
 • Phone: 360-687-3459

 

Clark County Adventist Community Services

 • Address: 3114 E Fourth Plain Blvd, Vancouver, WA 98663
 • Hours: Monday & Tuesday, 9:30am – 3pm
 • Phone: 360-695-8632

 

Community Kitchen Fruit Valley

 • Address: 1910 West Fourth Plain Blvd, Vancouver, WA 98660
 • Hours: Tues 10-12, Thurs 10-6, Fri 2-4, Sat 10-12
 • Phone: 360-693-0939

 

Communtiy Kitchen Walnut Grove

 • Address: 7509 NE 47th Ave, Vancouver, WA 98661
 • Hours: Wednesday, 10am – 6pm; Friday, 10am – 12pm
 • Phone: 360-693-0939

 

East Vancouver Community Church

 • Address: 12415 SE 7th St, Vancouver, WA 98683
 • Hours: 2nd Saturday of the month, 12pm – 3pm
 • Phone: 360-256-2780

 

F.I.S.H. of orchards

 • Address: 6012 NE 110th Ave, Vancouver, WA 98662
 • Hours: Monday – Thursday, 10am – 12pm & 12:30pm – 2:30pm
 • Phone: 360-256-2440

 

FISH of Vancouver

 • Address: 906 Harney St, Vancouver, WA 98660
 • Hours: Monday – Friday, 10am – 2pm; 4th Saturday of the month, 10am – 12pm
 • Phone: 360-695-4903

 

Frontier Middle School

 • Address: 7600 NE 166th Ave, Vancouver, WA 98682
 • Hours: Serves Evergreen School families & staff by appointment, Monday – Wednesday, 9am – 4pm

 

Inter-Faith Treasure House

 • Address: 91 “C” St, Washougal, WA 98671
 • Hours: Monday – Friday, 10am – 2pm
 • Phone: 360-834-5786

 

Lewis River Mobile Food Bank

 • Address: 38615 NE 41st Ave. La Center, WA
 • Hours: 1st and 4th Sunday, 2pm – 4pm
 • Phone: 360-263-5763

 

 • Address: 509 W Cushman, Yacolt, WA
 • Hours: 3rd Sunday, 2pm – 4pm
 • Phone: 360-263-5763

 

Martha’s Pantry

 • Address: 1220 NE 68th St, Vancouver, WA 98665
 • Hours: Tuesday, 4pm – 6:45pm; Thursday, 10am – 12:45pm
 • Phone: 360-695-1480

 

Neighbors Helping Neighbors
 • Address: 21814 NW 11th Ave, Ridgefield, WA 98642
 • Hours: Tuesday, 10am – 12:30pm
 • Phone: 360-887-3354

 

North County Community Food Bank

 • Address: 17 NE 3rd Ave, Battle Ground, WA 98604
 • Hours: Monday – Thursday, 9am – 11:15am & 1:30pm – 3:15pm; Friday, 9am – 11:15am
 • Phone: 360-687-5007

 

One Life

 • Address: 1801 Daniels St, Vancouver, WA 98660
 • Hours: Saturday, 9:30am – 10:30am
 • Phone: 360-904-1273

 

The Salvation Army – Vancouver

 • Address: 1500 NE 112th Ave, Vancouver, WA 98684
 • Hours: Monday, Tuesday, Thursday, Friday, 10am – 2:45pm
 • Phone: 360-448-2890

 

The Salvation Army – Washougal

 • Address: 1612 “I” Street, Washougal, WA 98671
 • Hours: Tuesday – Friday, 9am – 4pm (area codes 98607 & 98671)
 • Phone: 360-835-3171

 

St. Vincent De Paul – St John the Envagelist
 • Address: 11607 NE 87th Ave, Brush Prairie, WA 98662
 • Hours: Monday, Wednesday, & Friday, 9:30am – 12:30pm
 • Phone: 360-573-7199

 

St. Vincent De Paul Society – Vancouver

 • Address: 2456 Stapleton Rd, Vancouver, WA 98661
 • Hours: Monday, Tuesday, Thursday, & Friday, 9am – 1pm
 • Phone: 360-694-5388

 

Woodland Action Center

 • Address: 736 Davidson Ave, Woodland, WA 98674
 • Hours: Saturday 11am – 5pm
 • Phone: 360-225-9998
منابع در King County
بانک غذا در St. Mary’s – Baby Corner

این مرجع کیسه های حاوی شیر خشک، غذای کودک، دستمال مرطوب بچه، دایپر و وسایل مورد نیاز خانواده ها در اولین هفته هر ماه در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه توزیع مینماید.

واجد شرایط بودن: والدین باید کارت هویت عکس دار، یک نامه رسمی که ثابت کند در سیاتل زندگی می کنند، و یک شناسنامه یا کوپن صحی برای فرزندان خود ارائه دهند.

 • آدرس: 611 20th Ave S, Seattle, WA 98144

○ دوشنبه، چهارشنبه، جمعه 10 صبح تا 1 بعد از ظهر

 • تلفن: (206) 338-7215

نکته: تنها فامیل های که کودکان زیرسن دو سال داشته باشند میتوانند از Baby Corner کمک دریافت کنند.

 

بانک غذا و لباس Issaquah

این بانک مواد غذایی، غذاهای تازه و پوشاک کودک (دایپر) را ارائه می دهد. استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی هنگام حضور در فروشگاه الزامی است. در ساعات شلوغ تر جهت ورود به فروشگاه شماره ای دریافت می کنید و زمانی که نوبت تان رسید داخل شده میتوانید.

 • آدرس: 179 1st Ave SE, Issaquah, WA 98027

○ دوشنبه – پنج شنبه 8 صبح تا 7 بعد از ظهر

○ جمعه از ساعت 12 تا 4 بعد ازظهر

 • ایمیل: info@issaquahfoodbank.org
 • تلفن: (425) 392-4123

نکته: دوشنبه ها و سه شنبه ها از ساعت 1 تا 3 بعدازظهر شلوغ ترین و طولانی ترین زمان انتظار هستند.

 

بانک غذا Holy Innocents Church Food Bank

هر خانواده میتواند صرفا یک بار در هفته ازین مرجع مواد غذایی بدست آورد. برای هر بازدید کارت هویت (همراه با عکس) الزامی است. مقدار اقلام و نوعیت خواربار قابل دسترس در هر هفته تغییر می کند.

 • آدرس: 1900 Rainier Ave S, Seattle, WA 98144

○ ساعت کاری: سه شنبه 3 الی 6:30 بعد ازظهر

○ چهارشنبه 10 صبح تا 12 بعد از ظهر

 • ایمیل: familystore@wellspringfs.org
 • تلفن: 206-902-4264

 

بانک غذا Providence Regina House

این بانک غذایی محصولات کودک از قبیل شیرخشک، دایپر، دستمال مرطوب، و لباس را در اولین شنبه هر ماه  ارائه می دهد.

 • آدرس8201 10th Ave S, Suite 6, Seattle, WA 98108 :

○ پنجشنبه 12:30 الی 2 بعد از ظهر

○ شنبه 9 صبح تا 12 بعد از ظهر

 • تلفن: 206-763-9204

 

بانک غذای White Center

این بانک غذایی در White center غذا و دایپر توزیع مینماید. برای بازدید باید اپایتمنت ترتیب دهید. اگر تصدیق داکتر مبنی بر محدودیت تحرک داشته باشید محصولات را به منزل تان میرسانند. این نهاد محصولات کودک از جمله دایپر، شیر خشک، غذای کودک و سایر اقلام را برای نوزادان و کودکان خردسال ارائه می دهند.

 

اگر قبلاً به بانک غذای White Center مراجعه کرده اید، می توانید با کلیک کردن در اینجا برای تان اپاینتمنت ترتیب دهید. اگر از مراجعین جدید هستید، حضوری ثبت نام کنید و ملاقات های آینده (3 بار در یک ماه) را در زمان های زیر تنظیم کنید:

 • زمان ثبت نام:

○ دوشنبه ساعت 12 الی 3 بعد از ظهر

○ چهارشنبه 10 الی 1 بعد از ظهر

○ پنجشنبه 10 صبح تا 1 بعدازظهر (فقط در صورتی که سالمند یا 60 سال به بالا هستید)

○ جمعه ساعت 10 الی 1 بعد از ظهر

 • آدرس10829 8th Ave SW, Seattle, WA 981466 :
 • تلفن: 206-762-2848

نکته: گدام یا ذخیره گاه محصولات کودک روزهای دوشنبه از ساعت 12 الی 3 بعد از ظهر و چهارشنبه ها/جمعه ها از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر باز است. باید یک کپی از شناسنامه فرزندتان یا مدرکی که مبیین سن او باشد (در صورت در دسترس نبودن شناسنامه) به همراه داشته باشید. هر خانواده می تواند یک بار در ماه به آنجا مراجعه کند.

منابع در Pierce County
بانک غذاBonney Lake

این بانک غذایی با بانک دایپر یا پوشاک کونتی یا شهرستان کار می کند. آنها دایپر و دستمال مرطوب توزیع میکنند. برای دریافت مواد مذکور هیچ مدرک شناسایی یا مدرکی از اثبات آدرس لازم نبوده و همچنان مدرکی در مورد درآمد شما لازم نیست. اطلاعات شخصی شما خارج از بانک مواد غذایی به اشتراک گذاشته نمی شود. آنها از اطلاعات دموگرافیک  برای بودجه و گزارش های دولتی استفاده می کنند. در ضمن این مرجع برنامه غذایی کودک دارد و ممکن است غذای کودک داشته باشد. مشتریان جدید می توانند در اینجا ثبت نام کنند.

 • آدرس: 24015 State Route 410, Buckley WA 98321

○ ساعت کاری: دوشنبه تا جمعه از ساعت 1 تا 5 بعد ازظهر

Eloise’s Cooking Pot Food Bank

این بانک غذایی محصولات نوزاد را دارد. 

 • Address: 3543 E. McKinley Avenue, Tacoma, WA 98404
  • Hours: Tuesday – Friday, 10am – 6pm
 • Phone: 253-212-2778
 • Email: info@themadfseattle.org

St. Leo Food Connection

این بانک غذایی شیرخشک برای نوزاد را دارد.

 • Address: 1323 S Yakima Ave, Tacoma, WA 98405 The entrance is in the parking lot behind the building
  • Hours: Tuesday/Thursday, 11:30am – 5:30pm; Wednesday/Friday, 11:30am – 3:30pm; Saturday, 10am – 1:30pm
  • Note that the food bank is closed on the first Thursday and first Saturday of each month.
 • Phone: 253-383-5048

نکته: این بانک غذایی روزهای شنبه و سه شنبه اولین هفته ماه بسته میباشد.

تیلفون: 253-383-5048

Sumner Community Food Bank

این بانک غذایی دایپر دارد و نیاز به کارت هویت و اپاینتمنت نیست.

 • Address: 15625 Main Street E, Sumner WA 98390
  • Hours: Monday – Saturday, 10am-1pm; Thursday, 5pm-7pm
 • Phone: 253-863-3793
 • Email: community@sumnerfoodbank.org
بانک غذا Puyallup

این بانک غذایی دایپر و محصولات کودک را ارایه می کند. باید قرار ملاقات گرفته باشید، هر 30 روز یک بار می توانید وقت ملاقات بگیرید. با شماره 253-848-5240  از دوشنبه تا پنجشنبه بین ساعت 9 صبح تا 12 بعدازظهر تماس بگیرید یا به ایمیل appointments@pfb.org در ارتباط شده برای تان اپاینتمنت بگیرید. مراجعین بدون وقت قبلی ملاقات را نمیپذیرند و آنها را به مراجع دیگر New Hope Resource Center,  راجع میسازند تا غذایی گرم، کیسه‌های غذای اضطراری یا سایر خدمات را دریافت کنند.

 • آدرس: 217 W Stewart Ave, Puyallup, WA 98371

○ ساعت کاری: دوشنبه/چهارشنبه/پنجشنبه 11:45 الی 2:15; شنبه، 9 صبح تا 11:30 صبح

 • تیلفون: 253-848-5240

○ ساعت کاری: دوشنبه / سه شنبه 9 صبح تا 3 بعد از ظهر؛ چهارشنبه / پنجشنبه، 9 صبح تا 12 بعد از ظهر؛ جمعه/شنبه، 9 صبح تا 11 صبح

 • ایمیل: info@pfb.org یا appointments@pfb.org

  Nourish Pierce County

  این شبکه ی از بانک های مواد غذایی در Pierce County است. بانک های غذایی آنها غذای کودک، شیر خشک و دایپر ارایه میکنند. تمام مراجعین باید نام، تعداد افراد خانواده، آدرس و تاریخ تولد همه اعضای خانواده خود را بدسترس قرار دهند و این اطلاعات فقط برای استفاده داخلی این مرجع است. این معلومات به آنها کمک می کند تا اطمینان حاصل کنند که غذای کافی برای ارایه به همه نیازمندان موجود است. اطلاعاتی مانند سن، کد پستی و قومیت فقط برای مقاصد آماری با رعایت منابع مالی دولتی جمع آوری می شود. برای دریافت کمک هیچ مدرک شناسایی، مدرک اثبات آدرس یا مدرکی مبنی  بر درآمد تان ضرور نیست. اطلاعات شخصی هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود.

  مکان های زیر را ببینید:

 • Northwest Tacoma

  • Address: Mason United Methodist Church, 2710 North Madison St, Tacoma WA 98407
   • Hours: Wednesday, 12pm – 4pm; Saturday, 11:30am – 3pm
  • Phone: 253-756-4974
  • Email: info@nourishpc.org

  Southeast Tacoma

  • Address: Lutheran Church of Christ the King, 1704 E. 85th Tacoma WA 98445
   • Hours: Monday & Friday, 11am – 4pm; Wednesday, 11am – 6pm
  • Phone: 253-531-4530
  • Email: info@nourishpc.org

  Edgewood

  • Address: Mountain View Lutheran Church, 3607 122nd Ave. E., Suite B Edgewood WA 98372
   • Hours: Wednesday, 3:30pm – 6:30pm; Saturday, 11am – 2pm
  • Phone: 253-826-4654
  • Email: info@nourishpc.org

  Lakes

  • Address: United Methodist Church, 6900 Steilacoom Blvd. SW Lakewood WA 98499
   • Hours: Monday, Wednesday & Friday, 2pm – 4pm
  • Phone: 253-581-1116
  • Email: info@nourishpc.org

  Graham/South Hill

  • Address: Holy Disciples Catholic Church, 10425 187th St. E Puyallup WA 98374
   • Hours: Monday & Friday, 10am – 1:30pm; Wednesday, 2pm – 6pm
  • Phone: 253-846-3805
  • Email: info@nourishpc.org

  Jackson Street

  • Address: St. Andrew’s Episcopal Church, 7410 South 12th St Tacoma, WA 98465
   • Hours: LAST Wednesday of the month – Wednesday, 5pm – 7pm
  • Phone: 253-383-3164
  • Email: info@nourishpc.org

   

بانک های سیار مواد غذایی:

بانک های سیار مواد غذایی، انبارهای مواد غذایی غیرسنتی هستند که به مناطق مختلف سفر می کنند. معمولا مطابق به تقسیم اوقات و طبق برنامه به محله های مختلف می روند. در Pierce County  بانک های سیار مواد غذایی بر اساس روز های که  در دسترس هستند فهرست شده اند.

MONDAY

Bethlehem Lutheran Church

 • Address: 101 E 38th St, Tacoma, WA 98404
 • Hours: Monday, 1pm – 3pm

Cedarcrest Middle School

 • Address: 19120 13th Ave Ct East, Spanaway, WA 98387
 • Hours: Monday, 4:30pm – 6:30pm

Giaudrone Middle School

 • Address: 4902 S Alaska St, Tacoma, WA 98408
 • Hours: Monday, 4:30pm – 6:30pm
TUESDAY

STAR Center

 • Address: 3873 S. 66th St., Tacoma, WA 98409
 • Hours: Tuesday, 1pm – 3pm

Former Spanaway Elementary school

 • Address: Pacific Ave & 166th, Spanaway, WA 98387
 • Hours: Monday, 4:30pm – 6:30pm

Tacoma Community College (Lot F)

 • Address: Mildred St. South & 15 St. South, Tacoma, WA 98406
 • Hours: Monday, 4:30pm – 6:30pm
WEDNESDAY

Clover Park Tech College (Bldg 5)

 • Address: 4500 Steilacoom Blvd, Lakewood, WA 98499
 • Hours: Wednesday, 1pm – 3pm

Calvary Baptist Church

 • Address: 9010 320th St. South, Roy, WA 98580
 • Hours: Wednesday, 1pm – 3pm

Pierce College-Ft. Steilacoom  (Lot D)

 • Address: 9401 Farwest Drive SW, Lakewood, WA 98498
 • Hours: Wednesday, 4:30pm – 6:30pm

Bethel High School

 • Address: 22215 38th Ave East, Spanaway, WA 98387
 • Hours: Wednesday, 4:30pm – 6:30pm
THURSDAY

Tillicum – Lighthouse Baptist Church

 • Address: 8415 Maple St SW, Lakewood, WA 98498
 • Hours: Thursday, 1pm – 3pm; 4:30pm – 6:30pm

Bates Technical College, South Campus

 • Address: Building A -2201 South 78th St, Tacoma, WA 98409
 • Hours: Thursday, 1pm – 3pm
FRIDAY

Purdy Cost Less Pharmacy 1

 • Address: 14218 92nd Ave. NW, Gig Harbor, WA 98329
 • Hours: Friday, 1pm – 3pm

Salishan Family Investment Center

 • Address: 1724 E 44th St, Tacoma, WA 98408
 • Hours: Friday, 1pm – 4pm

Church of Jesus Christ of LDS

  • Address: 12521 134 Ave, KPN Key Peninsula, WA, 98329
  • Hours: Friday, 4:30pm – 6:30pm
منابع در Snohomish County

 

Arlington Community Food Bank

این بانک غذایی شیرخشک، غذا و دایپر برای نوزاد را ارایه میدارد.

 • Address: 19118 63rd Ave NE, Arlington, WA 98223
  • Hours: Monday, 5-6:30pm; Wednesday, 5-6:30pm; Friday, 12pm-1pm
 • Phone: 360-435-1631
 • Email: info@arlingtonfoodbank.org

 

Mountlake Terrace Concern for Neighbors Food Bank

این بانک غذایی دایپر و دستمال مرطوب نوزاد را ارایه میدارد .

 • Address: 4700 228th St. SW, Mountlake Terrace, WA 98043
  • Hours: Tuesday, 9:30am – 11:30am
 • Phone: 425-778-7227
 • Email: concern4neighborsfoodbank@yahoo.com

 

Edmonds Food Bank

. این بانک غذایی محصولات نوزاد را ارایه میکند.

 • Address: 828 Caspers Street, Edmonds, WA 98020 (Lower level of United Methodist Church)
  • Hours: Monday 3pm – 6pm, Tuesday 9am – 12pm
 • Phone: 425-778-5833
 • Email: Director@edmondsfoodbank.org

 

Granite Falls Community Coalition Food Bank

این بانک غذایی شیرخشک، غذا و دایپر نوزاد دارد.

 • Address: 307 N Alder Ave, Granite Falls, WA 98258
  • Hours: 2nd and 4th Wednesday 4:30pm – 6pm
 • Address: The Wind of Joy, 20721 Canyon Dr., Granite Falls, WA 98252
  • Hours: 1st, 3rd and 5th Wednesday 11:30am – 1:30pm
 • Phone: 360-691-4253
 • Email: foodbank@granitefallscc.org

 

Lynnwood Food Bank

این بانک غذایی شیرخشک، غذا، دایپر و دستمال مرطوب نوزاد ارایه میدارد.

 • Address: 5320 176th St. SW, Lynnwood, WA 98037
  • Hours: Wednesday, 11am – 5pm; Friday, 10am-1pm
 • Phone: 425-745-1635
 • Email: lynnwoodfoodbank@comcast.net

 

Maltby Food Bank

دایپر و دستمال مرطوب ارایه میدارد

 • Address: 21104 86th Ave SE, Snohomish, WA 98296
  • Hours: Thursday, 12pm – 3pm (By appointment only)
 • Phone: 360-668-7900
 • Email: director@maltbyfoodbank.org

 

Marysville Community Food Bank

این بانک غذایی دایپر، دستمال مرطوب و غذا نوزاد ارایه میکند.

 • Address: 4150 88th St. NE, Marysville, WA 98270
  • Hours: Monday, 9am – 11am (62+ or disabled)
  • Hours: Tuesday, 3pm – 6pm; Friday, 9am – 11am
 • Phone: 360-658-1054
 • Email: info@marysvillefoodbank.org

 

Mukilteo Food Bank

این بانک غذایی محصولات نوزاد را ارایه میدارد.

 • Address: 4514 84th St SW, Mukilteo, WA 98275
  • Hours: 2nd & 4th Monday, 3pm – 5:30pm
  • Hours: 2nd & 4th Tuesday, 9am – 10:30pm
 • Phone: 425-366-8229
 • Email: info@mukilteofoodbank.org

 

دواطلبان امریکا- واشنگتن غربی Volunteers of America – Western Washington

بانک غذایی ملی که نمایندگی های آن در واشنگتن غربی موقعیت دارد. آنها غذای کودک، دایپر و دستمال مرطوب ارایه میکنند.

Everett Food Bank

 • Address: 1230 Broadway, Everett, WA 98201
  • Hours: Monday / Wednesday / Thu:sday, 10am – 2pm
  • Hours: 2nd & 4th Tuesday: 3pm-6pm
 • Phone: (425) 259-3191 ext 13014
 • Email: food@voaww.org

 

South Everett Mobile Food Bank

 • Address: 14 E Casino Rd, Everett WA 98208
  • 2nd / 4th / 5th Tuesday: 2pm-5pm
 • Phone: 425-212-5302
 • Email: food@voaww.org

 

Sultan Food Bank

 • Address: 617 1st St, Sultan, WA 98294
  • Hours: Monday, 5pm – 7pm; Friday, 9:30am – 12pm
 • Phone: 425-309-5782
 • Email: food@voaww.org
منابع در Spokane County

Valley Food Bank

این بانک غذایی شیرخشک، دایپر و دستمال مرطوب ارایه میدارد.

 • Address: 10814 E Broadway Ave, Spokane Valley, WA 99206
  • Hours: Monday-Friday, 9am – 3pm
 • Phone: 509-927-1153

Our Place Food Bank

این بانک غذایی دایپر دارد و ممکن غذای کودک هم داشته باشد.

 • Address: 1509 W College Ave, Spokane, WA 99201
 • Hours: Wednesday, 4pm – 6pm; Thursday, 10am – 12:30pm
 • Phone: 509-326-7267

– All Images by pch.vector on Freepik