پښتو     |     English
Community Based Organizations

در اجتماع شما سازمان های هستند که کمک های عاجل و ضروری غذایی را فراهم میسازند. در زیر تعداد از آنها وجود دارد:

الزامات اولیه

Essentials First یک سازمان غیر انتفاعی است که برای جمعیت آسیب پذیر King County لوزام بهداشتی، لباس گرم و بسته های مواد خوراکی را فراهم میسازد. در ساحه Bellevue موقعیت دارد و خدمات ارسال مواد را انجام نمی دهد. لطفا  این فورم آنلاین  را برای درخواست منابع تکمیل نمایید.

برای کمک های بیشتر لطفا به شماره تیلفون 425-502-7768 یا به ایمیل admin@essentialsfirst.org تماس بگیرید.

آدرس دفتر شان است: 919 124th Avenue NE, Suite 103, Bellevue WA 98005

King County Food Lifeline 

King County Food Lifeline یک سامازنی است که لیست نهاد های را که کمک غذایی ارائه میدارند با نقشه آنها در اختیار تان قرار میدهد. مردم میتوانند با مراجعه به نقشه روی منابع مذکور که به محل سکونت شان نزدیک است کلیک کرده آدرس، شماره تیلفون، ایمیل و وبسایت آنها را بدست آروند.

انجمن مسلمانان Puget Sound- مرکز منابع اجتماع مسلمانان MAPS-MCRC

علاوه بر سایر کمک های که از دولت دریافت میکنید نهاد MAPS-MCRC برای اشخاص مستحق مواد خوراکی شامل بسته های غذای فاسد نشدنی، نان افغانی، گوشت حلال، کارت غذا و کارت گاز فراهم میسازد.

برای درخواست غذا یا سایر کمک ها  این فورم آنلاین   را تکمیل نمایید.

  • اگر در حال حاضر با MAPS-MCRC حساب کاربری باز نموده اید شما میتوانید با انتخاب نمبر اختصاصی خود از پایین مینو روی قسمت فوقانی فورم انتخاب نمایید.
  • اگر کاربر جدید MAPS- MCRC هستید روی گزینه New to MCRC کلیک و Apply را انتخاب کنید.

نکته: MCRC برنامه خدماتی دفتر MAPS که یکی از بزرگترین مراکز اسلامی در ایالت واشنگتن است میباشد. هر کس که نیازمند غذا است میتواند از MAPS-MCRC صرف نظر از دین ، نژاد و پیش زمینه غذا دریافت نماید.

مرکز خدمات متعدد

Multi Service Center یک نهاد است که تلاش دارد مردم را در قسمت مسکن، کمک در پرداخت کرایه، کمک غذایی، تعلیم و تربیه، کاریابی و سایر بخش ها همکاری نماید. دفاتر آن در Federal Way و Kent موقعیت دارد. قبل از نخستین ملاقات درخواست و کارت شناسایی (کارت با عکس) الزامی است.

Plateau Outreach Ministries

این نهاد برای اشخاص نیازمند غذا و لباس بر حسب نیاز شان فراهم میسازد. این نهاد همچنان از طریق Thrift Store لباس ها را به قیمت نازل در دسترس قرار میدهد.

United Way King County 

United Way King County یا راه اتحاد King County یک نهاد اجتماعی است که خدمات ارسال غذا، کمک در پرداخت کرایه و ترتیب اسناد مالیه را فراهم میسازد.  از اینجا   برای خدمات ارسال غذا دسترسی پیدا نمایید.

نکته: این خدمات در حال حاضر متوقف است اما شما میتوانید در لست متظرین ثبت نام نمایید. وقتی زمینه کمک فراهم شود به شما تماس خواهند گرفت.

کلیسای کاتولیک صلیب مقدس واقع در Lake Stevens

کلیسای کاتولیک صلیب مقدس واقع در Lake Stevens کمک های مربوط به پرداخت بیل برق و غذا را به رویت کارت شناسایی و بیل برق با اعتبار ارائه میدارد.

نکته: آنها فقط یک بیل در هر ماه را پرداخت کرده میتوانند.

سیلویشن آرمی واقع در ایوریت

کمک های غذایی، پرداخت بیل و خدمات کاریابی را ارائه مینماید.

کلیسای لوتران ترینتی

بانک امداد ترینتی در کلیسای لوتران ترینتی کمک های از قبیل غذا، لوازم بهداشتی، لوازم خانه و تکت های بس های شهری را ارائه مینماید.