پښتو     |     English

این صفحه دارای منابع ذیل بوده که جهت دریافت خدمات صحی به شما کمک مینماید.

Pierce County

منابع مخصوص پناهندگان

منابع مذکور به طور خاص روی نیاز های صحی اجتماع پناهندگان توجه دارد و اکثرا ترویج و اجرای برنامه های صحی را حمایت میکند. 

Refugee Health Program برنامه صحی برای پناهندگان

برنامه مذکور معاینات صحی را برای آنعده پناهندگان، SIV و درخواست کنندگان اسایلم که از کشورهای دیگر، ایالات دیگر و کونتی های دیگر به Pierce County نقل مکان کرده اند را عرضه میدارد. این برنامه در همکاری با سایر مراکز صحی خدمات ذیل را فراهم میسازد: واکسیناسیون، تست HIV, STD هیپاتیت B و C، آزمایش صحت روانی، تست توبرکلوز و تداوی آن، معاینات لابراتواری، تست سرب خون، معاینات فزیکی صحی، ترتیب نامه های ارجاعی به داکتر دندان، چشم، دیابت، فشار خون، و غیره. اینها سرتیفیکت و راپور معاینات صحی و واکسیناسیون را (form I-693) که برای گرفتن گرین کارت نیاز است را عرضه میدارند.  

Afghan Health Initiative ابتکار سلامت برای افغانها

برنامه Afghan Health Initiative با ترویج برنامه صحی اجتماعی برای جمعیت پناهندگان و مهاجرین تلاش دارد تا صحت عمومی را ارتقا، خدمات صحی را تسهیل، و خودبسندگی اقتصادی را نهادینه سازد. آنها برنامه های جلوگیری از سرب خون، جلوگیری از مسمومیت، ورکشاپ های صحت و تندرستی، و پیشگیری از COVID را اجرا میکنند. 

مراقبت ابتدایی صحی: اطفال و بزرگسالان منابع ذیل شما را در پیدا نمودن مراکز مراقبت صحی ابتدایی در محل تان کمک خواهد کرد:

 1. کدام مرکز صحی به شما نزدیکتر است
 2. کدام مرکز صحی مریض جدید میپذیرد
 3. کدام مرکز صحی بیمه شما را میپذیرد

 

وبسایت Pierce County برای باشندگان محلی لیست از کلینیک های خدمات صحی رایگان یا کم هزینه را دارد. دیپارتمنت صحی Tacoma- Pierce County برای کمک به دریافت مراقبت صحی قابل دسترس لیست منابع را تهیه نموده است. 

 

این کلینیک ها خدمات صحی و دندان را برای کسانیکه واجد شرایط باشند ارایه میکنند. کلینیک ها به سطح ایالت، کونتی، و محل خدمات صحی رایگان به شمول تداوی دندان و رسیدگی به ناراحتی های روانی را عرضه میکنند. انجمن های در سطح ایالت تشکیل شده، و بعضی از مراکز قابل تایید حکومت فدرال هستند. انجمن کلینیک های تایید شده فدرال را اینجا پیدا کنید.  مراکز خدمات صحی مریضان را صرف نظر از سطح عاید شان، و بدون توجه به اینکه بیمه شان مصارف را میپردازد یا نی، کمک میکنند و شما میتوانید خدمات صحی، مراقبت دندان و دوای نسخه  را به طور رایگان یا مصرف کم بدست آورید. بخاطر داشته باشید که اشخاص با درآمد متوسط ممکن است آن بخش از مصارف صحی خود را پرداخت نمایند که توانش را دارند. هیچ کس از خدمات صحی محروم نخواهد شد صرف نظر ازینکه چقدر عاید دارد و بیمه اش چه مقدار مصارف را تحت پوشش دارد. لیست از کلینیک های رایگان نزدیک تان را اینجا پیدا کنید. 

 

Community Health Care مراقبت صحی اجتماعی

این نهاد یک شبکه صحی است که در Tacoma موقعیت دارد. آنها کلینیک های صحی محلی در سراسر Pierce County دارند. کلینک های شان در محلات ذیل موقعیت دارد: Hilltop Regional Health Center, Eastside Medical Clinic, Lakewood Health Center, Parkland Medical Center, Spanaway Healthcare Center, and Key Medical Center.  یک مرکز صحی در Puyallup در حال ساختن است. 

 

Indigo Health

بخشی از شبکه MultiCare است که مراقبت ابتدایی صحی را به طور آنلاین عرضه میدارد. اینها بیمه های ذیل را میپذیرند: Apple Health plans; Amerigroup, Community Health Plan of Washington, Coordinated Care, Molina Healthcare of Washington, and United Healthcare  معلومات بیشتر راجع به بیمه های قابل قبول را  اینجا پیدا کنید. 

MultiCare

مراکز صحیMultiCare  در سطح ایالت خدمات متنوع صحی را عرضه میکنند، روی لینک بالا کلیک کنید. این مراکز بیمه های ذیل را میپذیرند:

 • Amerigroup Washington
 • Community Health Plan of Washington
 • Coordinated Care of Washington
 • Molina Healthcare of Washington
 • UnitedHealthcare Community Plan

برای معلومات بیشتر از بیمه های قابل قبول اینجا را مشاهده کنید.

 

Neighborhood Clinic

کلینیک رایگانی است در Tacoma موقعیت دارد. معلومات تماس و محل آن را از لینک بالا دریافت کنید. به شماره 253-627-6353 زنگ زده برای ویزیت با داکتر یا نرس اپاینتمنت ترتیب دهید. مراقبت های صحی و دندان ارایه میگردد. 

 

Sea Mar Community Health Services یا خدمات صحی مرکز سیمار

کلینیک سیمار در بخش غربی واشنگتن خدمات صحی گسترده ای را عرضه میدارد. سیمار در بخش مراقبت های صحی ابتدایی و و فامیلی تخصص داشته در Pierce County فعالیت دارند. سیمار خدمات صحی ابتدایی و خدمات وقایوی را در کلینیک های Lakewood, Puyallup, Spanaway, Tacoma (11th St and Cushman Tillicum. عرضه میکند. سیمار تمام انواع بیمه ها را میپذیرد به شمول میدیکید و خدمات صحی را بدون توجه به توان مالی مریض عرضه میدارد. زمانیکه بیمه موجود نباشد سیمار یک برنامه را تحت عنوان Sliding fee scale discount نظر به تعداد اعضا خانواده و عاید شان عرضه میدارد.


Virginia Mason Franciscan Health

این شبکه مراکز صحی در منطقه غربی واشنگتن دارد. برای پیدا کردن این مراکز روی لینک بالا کلیک کرده، نام شهر تان را بنویسید و جستجو کنید تا مرکز مراقبت صحی ابتدایی محل مورد نظر تان را از روی نقشه پیدا کنید. لیست بیمه های مورد پذیرش این شبکه را از اینجا مشاهده کنید.

 

Urgent care یا مراقبت فوری

منابع ذیل شما را در پیدا نمودن مراقبت های فوری در محل تان کمک خواهد کرد:

 1. کدام مرکز صحی به شما نزدیکتر است
 2. کدام مرکز صحی بیمه شما را میپذیرد

Indigo Health

بخشی از شبکه MultiCare است که مراقبت های فوری را در کلنیک های خود واقع Pierce County ارایه میکند. کلینیک های آن در مناطق Bonney Lake, Frederickson, James Center (Tacoma), Orting, Point Ruston, Puyallup, and Uptown Gig Harbor موقعیت داشته شما میتوانید روی لینک بالا کلیک کرده مرکز صحی نزدیک تان را پیدا کنید. اینها بیمه های ذیل را میپذیرند: Apple Health plans; Amerigroup, Community Health Plan of Washington, Coordinated Care, Molina Healthcare of Washington, and United Healthcare  معلومات بیشتر راجع به بیمه های قابل قبلو را  اینجا پیدا کنید.

Community Health Care

خدمات صحی اجتماعی شبکه ای است که در Tacoma موقعیت دارد. اینها کلینیک صحی و دندان را در سراسر Pierce County دارند. محل نزدیک به خود را اینجا پیدا کیند. مرکز صحی Hilltop Reginal Health Care در تاکوما علاوه بر مرکز صحی و دندان  یک مرکز مراقبت های فوری و دواخانه نیز دارد.

MultiCare

مراکز صحیMultiCare  در سطح ایالت خدمات متنوع صحی را عرضه میکنند، روی لینک بالا کلیک کنید. در ساحه Peirce County دو شفاخانه همکار دارد که خدمات فوری صحت طفل را ارایه میکنند. این دو شفاخانه عبارتند Mary Bridge Children’s Urgent Care (Gig Harbor), and Mary Bridge Children’s Urgent Care Puyallup (Meridian and Sunrise Blvd) این مراکز بیمه های ذیل را میپذیرند:

 • Amerigroup Washington
 • Community Health Plan of Washington
 • Coordinated Care of Washington
 • Molina Healthcare of Washington
 • UnitedHealthcare Community Plan

 برای معلومات بیشتر از بیمه های قابل قبول اینجا را مشاهده کنید.

Virginia Mason Franciscan Health  

این شبکه مراکز صحی در منطقه غربی واشنگتن دارد. برای پیدا کردن این مراکز روی لینک بالا کلیک کنید. در ساحه Pierce County تعداد زیادی مرکز مراقبت های فوری موجود است که شامل St. Anthony Prompt Care (Gig Harbor), University Place Franciscan Prompt Care, St. Joseph Franciscan Prompt Care (Tacoma), Puyallup Franciscan Prompt Care, and Bonney Lake Franciscan Prompt Care. میشود.  لیست بیمه های مورد پذیرش این شبکه را از اینجا مشاهده کنید.

Emergency Care

منابع ذیل شما را در پیدا کردن ER یا اتاق عاجل در محل تان کمک میکند. اگر به مراقبت های عاجل صحی نیاز دارید تردید نکنید و بگذارید کسی شما را به اتاق عاجل برساند یا به 911 زنگ بزنید تا به وسیله امبولانس شما را به اتاق عاجل برساند. به شماره 911 زنگ بزنید وضعیت عاجل صحی تان را به انگلیسی توضیح داده یا برای شان بگویید که به ترجمان زبان دری یا پشتو نیاز دارید. برای رفتن به اتاق عاجل اپاینتمنت ضرورت نیست.

MultiCare

مراکز صحیMultiCare  در سطح ایالت خدمات صحی عاجل را عرضه میکنند، روی لینک بالا کلیک کنید. تعداد زیادی از شفاخانه ها با MultiCare در Pierce County همکاری دارند و دارای اتاق عاجل هستند. این شفاخانه های شامل Allenmore Hospital, Parkland Good Samaritan Emergency Services, Tacoma General Hospital, Mary Bridge Children’s Hospital Emergency Department, Multicare Auburn Emergency Department, Multicare Bonney Lake Emergency, Multicare South Hill Emergency, and Puyallup Good Samaritan Emergency Services  میگردد. این مراکز بیمه های ذیل را میپذیرند:

 • Amerigroup Washington
 • Community Health Plan of Washington
 • Coordinated Care of Washington
 • Molina Healthcare of Washington
 • UnitedHealthcare Community Plan

برای معلومات بیشتر از بیمه های قابل قبول اینجا را مشاهده کنید.


Virginia Mason Franciscan Health

این شبکه مراکز صحی در منطقه غربی واشنگتن دارد. برای پیدا کردن این مراکز روی لینک بالا کلیک کنید. در ساحه Pierce County سه شفاخانه با این مرکز همکار است و اتاق عاجل دارد. این شفاخانه ها عبارتند از St. Joseph Medical Center in Tacoma, St. Anthony Hospital in Gig Harbor, and St. Clare Hospital in Lakewood. برای چک نمودن بیمه های قابل قبول این مراکز صحی اینجا را مشاهده کنید.

خدمات صحت روانی و رفتاری

منابع ذیل شما را در پیدا نمودن مراکز صحت روانی در محل تان کمک خواهد کرد:

 1. کدام مرکز صحی به شما نزدیکتر است
 2. کدام مرکز صحی مریض جدید میپذیرد
 3. کدام مرکز صحی بیمه شما را میپذیرد

 برای واقعات عاجل رفتاری که تهدید به مرگ نیست لطفا شماره Pierce County Crisis Line را (1-800-576-7764) دایل یا به 741-741 پیام بفرستید.

وبسایت Pierce County صفحه اختصاصی برای منابع صحت روانی و رفتاری دارد. برای پیدا کردن این خدمات در Pierce County اینجا را کلیک کرده محل تان و نوع خدمات مورد نیاز را تایپ نموده و نیتجه آن را در روی صفحه مشاهده کنید.

Crisis Hotline

اگر به خودکشی فکر میکنید و نیاز به کمک دارید، شماره تیلفون خط ملی پیشگیری از خودکشی (1-800-273-8255) یا به طور ساده 988  را دایل نمایید، هر دو شماره تماس تان را به عین مرکز وصل میکند. با وجودیکه اکثر خدمات به زبان انگلیسی عرضه میشود، اما این مراکز برای ارایه خدمت به اضافه از 250 زبان دسترسی دارند. 

Find a Therapist  پیدا کردن تراپیست

مراجعه به وبسایت این امکان را میدهد تا با نوشتن شهر، ایالت و zip code تان یک درمانگر روانی مجرب و معلومات تماس آن را بدست آورید. شما میتوانید با استفاده از گزینه فلتر مشخص سازید که آیا آن مرکز درمانی یا داکتر مذکور بیمه تان را میپذیرد یا خیر، و از آنجا که اکثر درمانگران روانی و روان پزشکان خارج از شبکه عادی صحی فعالیت دارند این روش کمک خواهد کرد تا بدانید کدام مرکز و شخص برای تان مناسب است.

Psychology Today: Therapist or Psychiatrist روانشاسی امروز

این وبسایت مشابه به یافتن درمانگر است و به شما اجازه میدهد تا محل و شماره تماس درمانگر روانی یا روان پزشک را بدست آورید. لینک بالا را استفاده کرده و جستجوگر مناسب را نظر به ضرورت خود انتخاب و بعد شهر و zip code تان را بنویسید. بعد میتوانید فقط متخصص صحت روانی را انتخاب کنید که بیمه تان را قبول کرده و مریض جدید میپذیرد.

Support Groups in Pierce County گروپ کمک در پیرز کونتی

این لیست که توسط روانشاسی امروز تهیه شده تعدادی از گروپ های متخصص کمک را نشان میدهد که در منطقه  Pierce County فعالیت دارند. در قسمت بالای صفحه با استفاده از گزینه های مشکلات صحت روانی، نوع درمان، سن، و غیره میتوانید لیست را فلتر کنید.

Community Health Care

خدمات صحی اجتماعی شبکه ای است که در Tacoma موقعیت دارد. اینها مراکز صحت روانی و رفتاری را در سراسر Pierce County دارند. این مراکز شامل Hilltop Regional Health Center, Lakewood Health Center, Parkland Medical Center, Spanaway Healthcare Center, and Key Medical Center میباشد.

Greater Lakes Mental Healthcare

این مرکز صحی خدمات صحت روانی و معالجه معتادان موادمخدر را برای بزرگسالان و اطفال با پذیرش بیمه میدیکید عرضه میکند. محلاتی که خدمات صحت روانی را ارایه میکنند از اینجا پیدا کنید. برای گرفتن اپاینتمنت یا معلومات ساعات مراجعه به شماره 253-581-7020 تماس بگیرید.

MultiCare

این شبکه خدمات متفاوتی را نسبت به سایر مراکز صحی در خصوص صحت روانی عرضه میکند. این ها خدمات را به شکل حضوری Walk-in و از طریق تیلفون ارایه کرده که هر دو روش شما را به یک متخصص ارجاع مینماید. میتوانید به شماره 888-445-8120 از روز دوشنبه الی جمعه بین ساعات 8 صبح تا 4:30 بعد ازظهر تماس گرفته یا به طور حضوری به کلینک آن واقع در 325 East Pioneer Ave, Puyallup WA 98372 مراجعه نمایید. معلومات بیشتر در لینک بالا قابل دریافت است. MultiCare انواع ذیل بیمه Apple Health را میپذیرد و برای معلومات بیشتر در مورد بیمه های قابل پذیرش اینجا را مشاهده کنید.

 • Amerigroup Washington
 • Community Health Plan of Washington
 • Coordinated Care of Washington
 • Molina Healthcare of Washington
 • UnitedHealthcare Community Plan

نکته: زمانیکه به کلینک زنگ زده یا مراجعه میکنید مطمئن شوید که موارد ذیل را آماده داشته باشید:

 • کارت بیمه
 • لیست دوا های که مصرف میکنید
 • معلومات راجع به اعضای فامیل که با شما زندگی میکنند
 • معلومات تماس تان
 • معلومات کوتاه راجع به علایم مریضی و حسی که تجربه میکنید
 • گزارش کوتاه از سابقه مریضی روانی اعضای خانواده یا خود شما
 • سند سرپرستی اگر به نمایندگی از طفل فرزندخوانده تماس میگیرید

Sea Mar Community Health Services

سیمار خدمات صحی گسترده ای را در بخش غربی واشنگتن عرضه میدارد. اینها خدمات صحت روانی و وابستگی به مواد کیمیاوی را در ساحه Pierce County ارایه میکنند. کلنیک های صحت روانی و رفتاری در مناطق Gig Harbor, Lakewood, Puyallup and Tacoma (11th St, 19th St, and Cushman), as well as an addiction Treatment Center موقعیت دارد. سیمار انواع متخلف بیمه ها به شمول میدیکید را قبول میکند. سیمار خدمات صحی را صرف نظر از توان پرداخت شخص عرضه داشته هرگاه شخص بیمه نداشته باشد برنامه Sliding fee scale discount بر اساس عاید و تعداد اعضای خانواده شخص کمک خواهد کرد.

Virginia Mason Franciscan Health

 در محلات مختلف ساحه غرب واشنگتن کلنیک های صحی دارد و خدمات صحت روانی گسترده  مثل ترک اعتیاد ارایه میدارد. برای پیدا کردن مرکز نزدیک تان روی لینک کلیک کنید. Virginia Mason Franciscan Health در همکاری با MultiCare مرکز پذیرش مریضان را در تعمیر شفاخانه Allenmore Hospital campus در ساحه Tacoma به راه انداخته است. بخش Wellfound Behavioral Health Hospital پذیرش دواطلب و غیر دواطلب را میپذیرد. برای معلومات راجع به بیمه های قابل قبول اینجا را کلیک کنید.

مراقبت دندان

منابع ذیل شما را در پیدا نمودن مراکز مراقبت دندان و متخصصین ارتودنتیست در محل تان کمک خواهد کرد:

 1. کدام مرکز صحی به شما نزدیکتر است
 2. کدام مرکز صحی مریض جدید میپذیرد
 3. کدام مرکز صحی بیمه شما را میپذیرد

وبسایت Pierce County  برای باشندگان این ساحه لیست کلینیک مراقبت دندان با تخفیف قیمت را معرفی میکند. اگر به پایین صفحه سایت مراجعه کنید لیست از معلومات تماس و موقعیت کلینیک های دندان و اینکه آیا بیمه میدیکید را میپذیرند دریافت خواهید کرد.

Community Health Care

خدمات صحی اجتماعی شبکه ای است که در Tacoma موقعیت دارد. اینها کلینیک صحی و دندان را در سراسر Pierce County دارند. مراکز صحی آنها شامل Hilltop Regional Health Center, Milgard Family Dental (Eastside), Lakewood Health Center, and Spanaway Healthcare Center. میباشد.

DentistLink

با استفاده از این وبسایت میتوانید داکتر دندان را که بیمه Apple Health  را میپذیرد پیدا نمایید. شماره تیلفون، zip code، و سن تان را بنویسید بعد Apple Health  انتخاب کنید اگر همین بیمه را دارید. بعدا دلیل مراجعه به داکتر دندان را انتخاب کنید مثلا اگر برای چک دندان و پاک کاری ضرورت دارید همان گزینه را انتخاب کنید. روی search Button کلیک کنید تا لیست از داکتران دندان به شما داده شوید تا تماس بگیرید.

Sea Mar Community Health Services یا خدمات صحی مرکز سیمار

کلینیک سیمار در بخش غربی واشنگتن خدمات صحی گسترده ای را عرضه میدارد. سیمار کلینیک دندان در مناطق Puyallup and Tacoma (11th St, Cushman, and Cedar) دارند. سیمار تمام انواع بیمه ها را میپذیرد به شمول میدیکید و خدمات صحی را بدون توجه به توان مالی مریض عرضه میدارد. زمانیکه بیمه موجود نباشد سیمار یک برنامه را تحت عنوان Sliding fee scale discount نظر به تعداد اعضا خانواده و عاید شان عرضه میدارد.

چشم/ مراقبت بینایی

منابع ذیل شما را در پیدا نمودن مراکز مراقبت بینایی یا داکتر چشم در محل تان کمک خواهد کرد:

 1. کدام مرکز صحی به شما نزدیکتر است
 2. کدام مرکز صحی مریض جدید میپذیرد
 3. کدام مرکز صحی بیمه شما را میپذیرد

پیدا کردن خدمات صحی مراقبت بینایی که بیمه تان آن را تحت پوشش داشته باشد کار دشواریست. اگر مطمئن نیستید که بخاطر دریافت مراقبت بینایی  به کجا مراجعه کنید، به داکتر فامیلی تان تماس بگیرید او شما را به داکتری و کلینیکی که بیمه تان مصارف را عهده دار شود رهنمایی خواهد کرد.

MARCH مراقبت بینایی

بیمه های Apple Health  و United Health مراقبت بینایی را از طریق MARCH عرضه نموده و تحت پوشش دارند. با استفاده از وبسایت نام ایالت و نوع بیمه تان را انتخاب کنید تا بتوانید مراقبت بینایی نزدیک به محل تان را پیدا کنید. باشندگان واشنگتن از بین گزینه ها ایالت واشنگتن و بیمه United Healthcare Community Plan  را انتخاب کنند.

صحت زنان و مراقبت های بارداری

منابع ذیل شما را در پیدا نمودن مراقبت های نسایی ولادی در محل تان کمک خواهد کرد:

 1. کدام مرکز صحی به شما نزدیکتر است
 2. کدام مرکز صحی مریض جدید میپذیرد
 3. کدام مرکز صحی بیمه شما را میپذیرد

 

Community Health Care

خدمات صحی اجتماعی شبکه ای است که در Tacoma موقعیت دارد. اینها کلینیک های نسایی ولادی  را در سراسر Pierce County دارند. مرکز صحی include Hilltop Regional Health Center, Eastside Medical Clinic, Lakewood Health Center, and Parkland Medical Center میباشد. 

 

MultiCare

مراکز صحیMultiCare  در سطح ایالت خدمات متنوع نسایی ولادی را عرضه میکنند، روی لینک بالا کلیک کنید. خدمات آنها شامل Mammograms, obstetrics, gynecology میگردد. Multicare همچنان بخش های Family
Birth Centers
at Tacoma General Hospital, Deaconess Hospital, and Good Samaritan Hospital را دارد. برای معلومات
بیشتر از بیمه های قابل قبول اینجا را مشاهده کنید. این مراکز بیمه های ذیل را میپذیرند:

 • Amerigroup Washington
 • Community Health Plan of Washington
 • Coordinated Care of Washington
 • Molina Healthcare of Washington
 • UnitedHealthcare Community Plan

 

Sea Mar Community Health Services یا خدمات صحی مرکز سیمار

کلینیک سیمار در بخش غربی واشنگتن خدمات صحی گسترده ای را عرضه میدارد. سیمار خدمات حمایت ولادت MSS را در کلینیک های در مناطق Puyallup, Tacoma, Tillicum and University Place  دارند. مراجعینی که بیمه میدیکید دارند برای خدمات MSS واجد شرایط میباشند. سیمار همچنان خدماتی را در کلنیک حمایت طفل و مادر WIC در Tocma و Tillicum و University Place Clinic عرضه میکند. WIC یک برنامه تغذیه و تعلیمی شیردادن طفل از مادر است که زنان باردار، زنان که تازه مادر شده اند، و کودک را حمایت میکند که خوب تغذیه شوند و راجع به فواید شیر مادر معلومات بدست بیاورند.

Virginia Mason Franciscan Health

این شبکه مراکز صحی در منطقه غربی واشنگتن دارد که روی خدمات نسایی ولادی و صحت زنان تمرکز دارد. Franciscan Women’s Health Association در شهر Puyallup در بخش Gynecology, obstetrics, and midwifery تخصص دارند. Virginia Mason  یک مرکز ولادت اطفال یا زایشگاه در  Center at St. Joseph Medical Center and a Midwifery Center at St. Joseph in Tacoma. دارد.  برای پیدا کردن مرکز خدمات نسایی ولادی موقعیت  تان را بنویسید و جستجو کنید تا مرکز صحی محل مورد نظر تان را پیدا کنید. لیست بیمه های مورد پذیرش این شبکه را از اینجا مشاهده کنید.

دواخانه ها

منابع ذیل شما را در پیدا کردن دواخانه نزدیک به محل تان با استفاده از گزینه های زیر کمک میکند:

 1. کدام دواخانه به شما نزدیکتر است
 2. کدام محل بیمه صحی تان را قبول دارد.

بسیاری از دواخانه در ساحه پیرز کونتی بیمه Apple Health را قبول میکنند. در  وب پیج United Healthcare با تایپ نمودن آدرس خود نزدیکترین دواخانه که شامل شبکه بیمه تان است را پیدا کرده میتوانید.

 

Bartell Drugs Store Locator

موقعیت یاب فروشگاه مذکور را استفاده کرده و نزدیکترین دواخانه بارتل درگ را با تایپ نمودن zip code تان پیدا نمایید.

 

Walgreens Store Locator

موقعیت یاب فروشگاه مذکور را استفاده کرده و نزدیکترین دواخانه والگرین را با تایپ نمودن zip code تان پیدا نمایید.

 

CVS Store Locator

موقعیت یاب فروشگاه مذکور را استفاده کرده و نزدیکترین دواخانهCVC  را با تایپ نمودن zip code تان پیدا نمایید.

 

Pharmacy Finder

موقعیت یاب فروشگاه مذکور را استفاده کرده و نزدیکترین دواخانه مستقل را با تایپ نمودن zip code تان پیدا نمایید.

 

Pharmacies in Pierce County

لیست کامل از دواخانه های واقع در Pierce County است که فروشگاه های موادخوراکی که بخش دوا فروشی دارند را نیزشامل میشود.  

.

Community Health Care

این یک شبکه خدمات صحی است و در Tacoma موقعیت داشته و کلینیک های صحی و دندان را در سراسر Pierce County دارد. مرکز صحی نزدیک تان را اینجا پیدا کنید. تعداد زیادی از کلینیک های آن دواخانه دارند که عباتند از: Hilltop Regional Health Center, Eastside Medical Clinic, Lakewood Health Center, Parkland Medical Center, Spanaway Healthcare Center, and Key Medical Center.